Міжнародні новини: телеграф

Кінець перемир’я. Конгрес і Пентагон опинилися під ударом. На Камчатку припливе костел

Кінець перемир’я

Ізраїль. Учора луснуло перемир’я між ізраїльтянами та палестинцями, укладене ще 2009 року. Причиною стала повітряна атака ізраїльтян, у результаті якої на контрольованій ГАМАСом території був убитий один з активістів руху “Ісламський джигад”. У відповідь розлючені араби випустили кілька ракет “Скад” по ізраїльській території. Хоча жертв не було, Ізраїль кинув в атаку свої літаки – палестинці пообіцяли гідно відповісти вже сьогодні.

Конгрес і Пентагон опинилися під ударом

США. Потужний землетрус сколихнув Вашингтон. У будівлі Конгресу на Капітолійському пагорбі і в Пентагоні була проведена евакуація. Через перевантаження мережі фактично не працював мобільний зв’язок. Тріснув навіть монумент Вашингтонові – 169-метровий обеліск, встановлений у центрі американської столиці. Підземні поштовхи також були зафіксовані у Нью-Йорку, штаті Північна Кароліна та на території Канади. За даними Геологічної служби США, магнітуда землетрусу була майже шість балів за шкалою Ріхтера.

На Камчатку припливе костел

Росія. Настоятель католицького приходу в Петропавловську-Камчатському, польський священик Кшиштоф Коваль виступив з незвичною ініціативою – він вирішив доставити на Камчатку… надувну модель католицького храму. За словами Коваля, місцева влада не дає дозвіл на спорудження католицького храму, тож надувна церква стане своєрідною альтернативою повноцінній релігійній споруді. Надувна церква являє собою копію католицького храму, всередині якого є досить просторе приміщення. Його вага становить біля ста кілограмів. Кшиштоф Коваль планує перевозити своє ноу-хау всім півостровом. Зазначимо, що на Камчатському півострові Римсько-католицька церква представлена двома парафіями.

 

15 тисяч речей, забутих пасажирами авіакомпанії “Turkish Airlines”, продадуть у вересні з аукціону в Стамбулі. Серед лотів: інвалідні візки, музичні інструменти і навіть картина відомого турецького художника Османа Гамді Бея “Дресирувальник черепах”.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.7762 / 4.08MB / SQL:{query_count}