Брехлива покоївка та колишній директор

Екс-голову МВФ Домініка Стросс-Кана підставила африканська мафія. Прокурори, які розслідують справу обвинуваченого в сексуальному домаганні насильницького характеру екс-голови МВФ Домініка Стросс-Кана, сумніваються у щирості покоївки нью-йоркського готелю, яка виступає у справі як постраждала. За даними газети “The New York Times”, слідчі виявили серйозні прогалини у свідченнях жіночки. Один з правоохоронців заявив, що жінка неодноразово брехала слідству.

Прокурори, які розслідують справу обвинуваченого в сексуальному домаганні насильницького характеру екс-голови МВФ Домініка Стросс-Кана, сумніваються у щирості покоївки нью-йоркського готелю, яка виступає у справі як постраждала. За даними газети “The New York Times”, слідчі виявили серйозні прогалини у свідченнях жіночки. Один з правоохоронців заявив, що жінка неодноразово брехала слідству.
Більше того, згідно із джерелами, близькими до слідства, уродженка Гвінеї була тісно пов’язана зі злочинними колами, у сферу інтересів яких входили продаж наркотиків і відмивання грошей. Представники прокуратури повідомили “The New York Times”, що саме в день інциденту в готелі “Sofitel” жінка телефонувала до якогось ув’язненого, обговорюючи з ним можливі вигоди від судового переслідування Стросс-Кана. Цю розмову було записано поліцією.
За даними слідства, співбесідника позивальниці було заарештовано за звинуваченням у зберіганні близько 200 кілограмів марихуани. Ця людина також фігурує серед осіб, які в останні два роки перевели близько 100 тисяч доларів на її рахунки. Джерела в поліції припускають, що після закінчення процесу уродженку Гвінеї буде депортовано.
Тим часом, у статті в “The New York Times” відзначається, що експертиза підтвердила, що між покоївкою та директором МВФ був сексуальний контакт. Однак адвокати Стросс-Кана стверджують, що немає жодних доказів, що їхній клієнт діяв силою і що сексуальний контакт був добровільним. Учора в Нью-Йорку мало відбутися судове засідання, під час якого адвокати та представники прокуратури мали обговорити можливість зняття з Домініка Стросс-Кана кримінальних обвинувачень. До речі, хоча ім’я покоївки офіційно не розголошується, французькі журналісти з’ясували, що її звати Нафіссатоу Діалло.
Нагадаємо, що халепа спіткала директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду 14 травня. 62-річного Стросс-Кана поліція буквально зняла з літака “Air France”, що за 10 хвилин мав вилетіти з аеропорту імені Кеннеді в Нью-Йорку в Париж.
За словами 32-річної покоївки, голова МВФ скоїв щодо неї незаконні дії сексуального характеру, що, відповідно до законодавства штату Нью-Йорк, відповідає примусу до орального сексу. За словами постраждалої, вона прийшла прибирати номер Стросс-Кана, вважаючи, що у приміщенні нікого немає. Аж раптом з ванни вискочив голий чоловік і накинувся на неї. Жінка пручалася, але не подужала нападника, який затяг її до ванни, де, власне, й сталися “незаконні дії сексуального характеру”. Після цього чоловік замкнув жінку в номері, а сам чкурнув до аеропорту.
Покоївці вдалося вирватися й повідомити колег. При цьому повідомляється, що глава МВФ залишав готель з таким поспіхом, що забув у кімнаті мобільний телефон та інші особисті речі. Уже з аеропорту він необачно зателефонував до готелю, щоб повідомити про залишену мобілку. Саме цей дзвінок й дозволив поліції встановити місцезнаходження підозрюваного і затримати його.
Варто зауважити, що, відповідно до законодавства, що регулює роботу Міжнародного валютного фонду, працівники цього відомства (зокрема й голова) користуються так званим обмеженим дипломатичним імунітетом, який вступає в дію лише під час виконання ними безпосередніх службових обов’язків. Такий обмежений імунітет не зміг захистити Домініка Стросс-Кана від арешту за злочин сексуального характеру. Щоправда, за ґратами міжнародний чиновник нудився лише шість днів – уже 20 травня його випустили під заставу в мільйон доларів і страхову заставу в п’ять мільйонів.
Згідно з чинним у штаті Нью-Йорк законодавством, у разі доведення провини за статтею “сексуальне домагання” передбачається від 15 до 20 років тюремного ув’язнення, стільки ж – за спробу зґвалтування і ще від трьох до п’яти років – за статтею “незаконне затримання” іншої особи (згадаймо, що, за словами покоївки, її насильно замкнули в номері). Саме за цими трьома статтями поки що звинувачують Домініка Стросс-Кана.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4605 / 4.11MB / SQL:{query_count}