Чи безпечно вашій дитині в авто?

Дітей до 12 років заборонено перевозити на передньому сидінні, а про паски безпеки варто пам’ятати завжди!

Дітей до 12 років заборонено перевозити на передньому сидінні, а про паски безпеки варто пам’ятати завжди!

Через те, що батьки-водії банально нехтують безпекою, їхня ж малеча травмується. І таких випадків на Львівщині не бракує. Звісно, винними у травмуванні малечі можуть бути й інші шофери.

Загалом з початку року в місті сталося десять ДТП, у яких діти були пасажирами та отримали травми.

“Власне ми, дорослі, повинні подбати про те, щоб дітям у авто було затишно, комфортно та безпечно. Нині ж час, коли чимало сімей вирушають власним авто до моря чи у Карпати. Передусім варто пам’ятати, що дітей на переднє сидіння не можна садити!” – каже керівник прес-центру ДАІ м. Львів Людмила Ліб. Ось коли дитині виповниться 12 років, – лише тоді можна. Співрозмовниця наголошує, щоби батьки не забували й про паски безпеки, адже вони, якщо щось, не дай Боже, стається, рятують життя.

Керівник прес-центру ДАІ м. Львів Людмила Ліб радить батькам дослухатися до низки корисних порад.

По-перше, найбезпечніше малюку буде в спеціальному кріслі, яке обладнане паском безпеки різної довжини. Воно зручне, тож мандрівка не так втомлюватиме дитину, а звісно ж, і вас.

По-друге, дітей, які вже виросли з того віку, щоб сидіти в такому кріслі, не беріть на руки в жодному разі, а посадіть поруч. Якщо дитина виявила бажання стояти на сидінні і спостерігати через заднє скло, не забороняйте, а пристебніть паском і поясніть, що і як ліпше робити.

По-третє, діти від немовлячого до молодшого шкільного віку – найскладніші пасажири. Вони не можуть довго всидіти на місці, тому подбайте, щоб у них в дорозі були м’які та гумові іграшки, а не такі, що можуть травмувати дитину під час різкого гальмування.

По-четверте, подбайте про те, щоб у салоні не було зайвих предметів (парасольки, всіляких дрібничок), особливо важких та гострих, які б знаходились на задній поличці.

По-п’яте, перед тим, як розпочати рух, не забудьте заблокувати двері центральним замком або ж важелем механічного блокування, щоб ваше чадо ненароком їх не відкрило.

І наостанок, аби подорож приносила лише задоволення, частіше зупиняйтесь, щоб декілька хвилин побути на свіжому повітрі або ж перекусити.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.3565 / 4.07MB / SQL:{query_count}