Стартують пробні тестування

Основна сесія ЗНО-2011 триватиме з 2 до 24 червня

Основна сесія ЗНО-2011 триватиме з 2 до 24 червня

Завершилася реєст­рація учасників зовнішнього незалеж­ного оці­ню­вання-­2011. Для проходження ЗНО в Україні зареєструвалося понад 260 000 учасників, із них на Львівщині – 17 787.

Більшість учасників, за словами Лариси Середяк, директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, складає українську мову та літературу. На другому місці – історія України та математика. Популярними цьогоріч є гео­графія та фізика, й іноземні мови, зокрема англійська, німецька, французька, іспанська. Вперше у списку тестувань як окрема дисципліна є російська мова, яку на Львівщині складатимуть 66 осіб. Кожен учасник тестування поштою отримає спеціальний сертифікат із фотографією, номерною голограмою та переліком зареєстрованих предметів. Із цим документом та паспортом чи свідоцтвом про народження учасники мають прийти на пункти тестувань. Основна сесія ЗНО-2011 триватиме з 2 до 24 червня.

“Цього року є великий відсоток студентів-пер­шо­курс­ників, які навчаються на комерційній основі. Вони хочуть спробувати свої сили ще раз і вступити вже на державну форму навчання. Тому конкуренція все-таки буде великою”, – констатувала вчора Лариса Середняк.

Попередньо – 2 та 9 квітня – відбудеться пробне тестування. Так, на Львівщині на участь у ньому зареєструвався 8291 учасник. Для участі у пробному тестуванні кожен учасник повинен роздрукувати запрошення з персональної сторінки на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Участь у пробному тестуванні є платною, цього року затверджена одна ціна в Україні – 84 грн. Відповідно, крім запрошення на пробне тестування, потрібно принести і квитанцію про оплату послуги.

Також планують розширити кількість міст, у яких відбудеться основне тестування у червні. До Львова, Дрогобича, Бродів і Самбора, які були минулого року, заплановано додати м. Стрий, а також Яворівський і Жовківський райони.

Наразі, за словами директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, до цих міст скерували відповідні листи. 

Цього року до вибору навчальних закладів, у яких складатимуть ЗНО, додано ще один пункт – пандус. “Під час реєстрації були люди із особливими потребами. Власне, це ті, які потребують сурдоперекладачів, і ті, які мають незначні вади опорно-рухової системи. Для них будемо відкривати аудиторії на першому поверсі та розміщуватимемо в тих навчальних закладах, що мають пандуси. Ці люди мають право зовсім не брати участі у тестуванні, але, як свідчить практика, вони досить добре складають ЗНО і стають студентами. Цього року в області зареєструвалося понад 20 осіб”, – каже Лариса Середяк.
 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.3769 / 4.07MB / SQL:{query_count}