Підтримати аграріїв Львівщини

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк учора, 28 березня, під час селекторної наради зазначив: “Держава цього року створила найбільш сприятливі для розвитку сільського господарства умови

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк учора, 28 березня, під час селекторної наради зазначив: “Держава цього року створила найбільш сприятливі для розвитку сільського господарства умови. Є низка державних програм, які  спрямовані на розвиток сільського господарства. Проте власники сільгосппідприємств, виробники про них нічого не знають”.

“Крім того, є постійні скарги, що надзвичайно важко взяти участь у тій чи іншій програмі. Заступники голів РДА, до функціональних обов’язків яких належить ця галузь, відповідні підрозділи в адміністраціях, повинні повідомляти цю інформацію. Ми також проведемо зустріч із сільгоспвиробниками”, – додав очільник Львівщини.

Як інформує прес-служба ЛОДА, на фінансування програм фінансової підтримки з обласного бюджету планують виділити на 2011 рік  8625 тис. грн, зокрема за рахунок загального фонду бюджету – 6900 тис. грн, за рахунок спеціального фонду – 1725 тис. грн. Головне управління агропромислового розвитку розробило проекти програм, які погоджені з головним фінансовим управлінням і подані на погодження в комісію з питань розвитку села й агропромислового комплексу Львівської облради.

Довідково: для підтримки розвитку сільського господарства, зокрема, діють програми та дотації: програма “Закладання і нагляд за молодими садами, виноградниками та ягідниками”, “Державна підтримка розвитку хмелярства”, програма “Фінансування заходів із захисту, відтворення та підвищення родючості ґрунтів”, програма “Селекція в рослинництві”, дотації за вирощену та продану високовагову худобу (ВРХ – 1,50 грн за 1 кг ж. в.,  свині 1,00 грн за 1 кг ж. в.), дотації за поголів’я корів м’ясного напряму продуктивності (племінні заводи – до 1900 грн за одну голову, племінні репродуктори – до 1000 грн за одну голову,  інші сільськогосподарські підприємства – до 600 грн за одну голову), дотації за поголів’я телиць, закуплених у фізичних осіб (населення) для вирощування (до 7,00 грн за 1 кг живої ваги), дотації за реалізоване молоко молокопереробним підприємствам (с/г підприємствам –

0,35 грн за 1 кг базисного молока, фізичним особам – 0,30 грн за 1 кг базисного молока), часткове відшкодування фізичним особам (населення) за закупівлю нової установки індивідуального доїння (в межах фактичних витрат, але не більше як 5000 грн за одиницю).

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.7318 / 4.07MB / SQL:{query_count}