Справжні меценати

Благодійна організація "Галицька ліга меценатів" розпочинає низку заходів на підтримку Львова як культурного центру

Благодійна організація "Галицька ліга меценатів" розпочинає низку заходів на підтримку Львова як культурного центру

Нова організація на чолі з президентом корпорації "Артор" Миколою Рогуцьким закликає меценатів, яким небайдужа доля нашого міста, до спільної справи. Основна мета "Ліги меценатів" - допомога розвитку мистецтва, освіти, просвітництва та спорту.

"Ми стикнулися з тим, що люди перестали вірити в добро, - розповідає відповідальна ГЛМ за зв'язки з громадськістю Анна Косик. - Нам дуже хочеться цю віру відродити через справи нашої організації. Сьогодні розуміння слова "меценат" стало спотвореним і спорідненим  до "спонсор", але тут є суттєва різниця. Спонсор вимагає реклами, а меценату вона не потрібна".

У понеділок  концертом всесвітньо відомого Хору Турецького у Львівській опері стартувала перша акція "Ліги" на підтримку потерпілих від стихії у Львівській області. Під час концерту відбувся і збір пожертв, що разом з  грошима, отриманими за квитки, перерахують жертвам стихійного лиха. Наступним підтримати ініціативу галицьких меценатів погодився Олександр Пономарьов. Гроші з його концерту теж перерахують у благодійний фонд.

Серед планів Миколи Рогуцького та "Галицької ліги меценатів" - спеціальна стипендія для обдарованих студентів. Як зазначає меценат, додаткова грошова підтримка буде стимулом для розвитку молоді.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.8894 / 4.07MB / SQL:{query_count}