Новосілля у студентів

Напередодні нового навчального року  студенти Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Нацбанку України відсвяткували новосілля. 

Напередодні нового навчального року  студенти Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Нацбанку України відсвяткували новосілля.   У Львові на вул. Жов­­ківській від­крили новий студентський комплекс. До його складу, окрім студентського гуртожитку на 350 місць, входять  спортивний та актовий зали, бібліотека і готельні номери, у яких проживатимуть учасники наукових конференцій, а також ті, хто вчитиметься на курсах підвищення кваліфікації. При студентському комплексі працюватимуть перший пункт самообслуговування в системі НСМЕП (національна система масових електронних платежів) та інформаційний центр.

Будівництво комплексу  тривало з 2005-го до літа 2008 року. Його вар­тість, включаючи будівельно-монтажні роботи, придбання обладнання та меблів, становить понад 30 млн грн. Усі роботи профінансував Національний банк України.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
29.2208 / 4.05MB / SQL:{query_count}