Без патріотизму

Перша ракетка України і 26-та ракетка світу Олександр Долгополов вирішив не виступати за збірну України

Перша ракетка України і 26-та ракетка світу Олександр Долгополов вирішив не виступати за збірну України. Ймовірно, спортсмен не зміг домовитися з Федерацією тенісу України про фінансові умови і пропустить матч І групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса проти збірної Нідерландів повідомляє newsru.ua.

Причин відмови офіційно поки що не озвучено, але, найвірогідніше, вони фінансові. Раніше повідомляли, що Долгополов хотів від ФТУ преміальних за згоду грати у збірній, за приїзд на кожен матч, за перемогу в матчі та вихід до Світової групи.

“Так, ступінчасті преміальні, це правда. А з приводу того, що вони завищені, це просто смішно! Я розумію, що люди хочуть, щоб гравці грали за шматок м’яса, але цього не буде”, – заявив тиждень тому Долгополов в інтерв’ю “Сегодня”.

За словами Долгополова, преміальні мають приблизно “відповідати його тижневому заробітку. Плюс оплата тренера, трата мого здоров’я, зменшення шансів добре зіграти на наступному турнірі”.

“Я люблю цю країну, людей, це мій дім! Але гробити здоров’я, ставити під загрозу особисту кар’єру не буду. Вважаю, що свій борг країні ми з хлопцями віддаємо тим, що граємо під її прапором. А якщо я щось віддаю, то і щось маю отримувати. Мені потрібні кошти, щоб потім далі поїхати на турніри, заплатити тренерові і витратити на свій розвиток, а не для того щоб купити собі літак!” – сказав Долгополов. За його словами, якщо цих умов не виконають, то шанс зіграти за Україну проти Нідерландів дорівнює нулю.

Відмову першої ракетки України виступати за збірну прокоментував виконавчий директор ФТУ Сергій Лашкул.

“Фінансові запити Долгополова були непідйомними для федерації. За максимум три матчі на рік у складі збірної України в Кубку Девіса Долгополов хотів отримати 225 тисяч доларів. У деяких країнах навіть за виграш Кубка Девіса не платять таких грошей.

Поки що Долгополов відмовився грати за Україну. Але якщо він змінить своє рішення, то ми готові до співпраці. Хочу зазначити, що питання преміальних у збірній ніколи не звучало. І Стаховський, і Марченко, і Бубка приїжджають і грають”, – розповів Лашкул в інтерв’ю champion.com.ua.

За його словами, поки що в Долгополова не було жодних пропозицій від збірних Росії, Казахстану.

“Долгополов через ЗМІ говорить, що за ним стоять у черзі команди Росії і Казахстану, але такого немає... Я вам скажу так, що італійські менеджери Долгополова приїхали до нас уже з підписаним контрактом і чекали, що це зробимо і ми, проте весь бюджет Федерації тенісу України на рік становить 150 тисяч доларів”, – сказав Лашкул.

Нагадаємо, що матч  проти збірної Нідерландів відбудеться 4 – 6 березня в харківському Палаці спорту “Локомотив”. Склад збірної України наразі такий: Сергій Стаховський, Ілля Марченко, Іван Сергєєв, Сергій Бубка.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.1550 / 4.08MB / SQL:{query_count}