“Зимовий Трускавець” визначив переможців

У визначному курорті Львівщини завершився всеукраїнський юнацький тенісний турнір “Зимовий Трускавець”

У визначному курорті Львівщини завершився всеукраїнський юнацький тенісний турнір “Зимовий Трускавець”. За найвищі місця на п’єдесталі боролися близько тридцяти юних тенісистів віком до 10-ти  та 14-ти років. Географія учасників, порівняно з попередніми роками впала, адже приїхали юні тенісисти лише з чотирьох областей України. Утім, за словами віце-президента Федерації тенісу Львівщини Анатолія Стасюка, на це є свої причини, адже турнір набув статусу другої категорії.

 “Змагання у Трускавці є традиційними, проводилися уже вдев’яте, – каже Анатолій Стасюк. – Спільно з ФТУ турнір започаткував колишній міський голова Трускавця Лев Грицак. Якщо раніше турнір мав статус першої категорії, то тепер змагання для юних тенісистів за рангом дещо впали. Тепер  ці змагання  мають статус другої категорії, через що велика кількість спортсменів не бере у них участі. Бюджет турніру 1-ї категорії повинен бути не менше 3,5 тис. доларів, а ми таких грошей не маємо. Два  роки тому вимоги до змагань 1-ї категорії були іншими. Виходить, що на турнірах 2 – 3 категорії виступають діти, які живуть у регіоні. Скажімо, два роки тому на цьому турнірі у нас було 64 спортсмени, а цього року і минулого – близько тридцяти спортсменів”.

Упродовж кількох днів обдаровані молоді тенісисти з усіх куточків України визначали найкращого в одиночному та парному розрядах. Серед наймолодших спортсменів змагань (до 10-ти років) перемогу в одиночному розряді святкував львів’янин Роман Швед. У змаганнях хлопців до 14-ти років до фіналу пробилися також львів’яни. Олександр Ях з рахунком 6:0, 6:4 здолав Володимира Когута.

Серед дівчат до 14-ти років шлях до фіналу собі вторували Анастасія Самойлова з Ужгорода та Ольга Бурак зі Львова. Боротьби у головному поєдинку турніру не вийшло – з рахунком 6:1, 6:3 перемогу святкувала львів’янка.

Змагання пар проводилися лише серед хлопців та дівчат до 14-ти років. У юнаків найсильнішими виявилися Іван Шаповалов (Львів) та Максим Засадний (Львів). Серед дівчат перемогу у турнірі пар святкували Анастасія Самойлова з Ужгорода та Василина Бєлова з Трускавця.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6121 / 4.07MB / SQL:{query_count}