Влучна стрільба під дощ

У німецькому Рупольдінгу стартував п’ятий етап Кубка світу з біатлону. Програму змагань розпочали індивідуальні перегони чоловіків

У німецькому Рупольдінгу стартував п’ятий етап Кубка світу з біатлону. Програму змагань розпочали індивідуальні перегони чоловіків. Їх впевнено виграв Еміл-Егле Свендсен. Другим і третім стали француз Мартін Фуркад і австрієць Домінік Ландертінгер відповідно.

На жаль, українська збірна невдало провела гонку на 20 км. Через хвороби не змогли вийти на старт Олег Бережний та Олександр Біланенко, вже в останній момент був змушений відмовитися від перегонів  Андрій Дериземля. Врешті наша команда вийшла на старт навіть не в повному складі. З тих, хто все-таки зумів узяти участь у гонці, найкращим став Артем Прима, але і йому не пощастило зачепитися за очкову зону. Артем зайняв 41-ше місце, тим самим повторивши своє особисте досягнення в перегонах Кубка світу. Сергій Седнєв фінішував 47-м. Далеко позаду опинилися Олександр Батюк (85-те місце) та Роман Прима (86-те місце)

У загальному заліку Кубка світу Тарей Бьо зберігає лідерство, але до нього наблизився сьогоднішній переможець. Сергій Седнєв, на жаль, знову втратив позиції в рейтингу й опустився до восьмого місця. У Кубку націй Україна також поступається позиціями й опускається на шосте місце, пропускаючи вперед росіян.

Наступного дня гірку пігулку чоловічої індивідуальної гонки підсолодили жінки. Продемонструвавши дуже пристойну стрільбу і допустивши на вогневих рубежах лише по одному промаху, сестри Семеренко (Валя фінішувала четвертою, а Віта – восьмою) потрапили у вісімку найкращих. Перегони закінчилися ще трьома “влученнями” наших дівчат в очкову зону, причому Наталя Бурдига домоглася цього вже в дебютній гонці за нашу команду.

Незважаючи на важкі погодні умови (напередодні старту в Рупольдінгу падав дощ), жінки продемонстрували непогану влучність, і четверо спортсменок зуміли пройти вогневі рубежі без промахів. Троє з них і посіли всі місця на п’єдесталі пошани. При цьому Ольга Зайцева здобула першу перемогу для Росії у нинішньому сезоні. Друге місце зайняла господарка траси Андреа Хенкель, третьою стала Хелена Екхольм.

У загальному заліку Кубка світу лідирує Кайса Макаряйнен. Валя Семеренко починає повертати втрачені в Оберхофі позиції – вона піднялася на шосте місце. Віта Семеренко зберегла свою 14-ту позицію.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7138 / 4.07MB / SQL:{query_count}