Девід Хей звинувачує Володимира Кличка

А Соліс готується до бою з Віталієм

А Соліс готується до бою з Віталієм

Менеджер чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBA британця Девіда Хея – Адам Бут – заявив, що чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF і WBO українець Володимир Кличко ухиляється від поєдинку з його підопічним. При цьому, за словами Бута, з їхнього боку зроблено поступки в питанні розділення доходів від трансляції можливого поєдинку.

Британець погодився розділити навпіл всі доходи від трансляції, зокрема й на території Великобританії, хоча раніше наполягав на тому, щоб усі доходи від трансляції у нього на батьківщині дісталися йому. Але при цьому, як заявив Бут, менеджер Кличка Бернд Бьонте все одно відмовляється підписувати контракт.

“Я вів переговори з Бьонте, менеджером Кличка. Два дні тому я запропонував їм поділ усіх доходів 50 на 50. Бій міг би транслюватися німецьким каналом RTL і проводитися в будь-якому місці, яке дало б найбільший дохід, зокрема в  Німеччині. Ці два пункти ми й погоджували. Але Бьонте раптом відповів мені: “Продовження переговорів не буде. Забудьте про все. Ви організовуєте свої поєдинки, а ми свої”. Володимирові було відправлено копії всіх листів, так що я не знаю, чому вони відмовилися. Бьонте не став відповідати на це запитання. Можливо, Володимир не хоче зустрічатися з Девідом Хеєм, а може, у них є угода з RTL і їм цей бій не потрібен”, – цитує Бута “The Guardian”.

Бьонте, своєю чергою, має інший погляд на ситуацію.

“Адам Бут каже нісенітниці. Він не згадав, як сам сказав мені, що якщо є інший німецький канал, угода з яким краща, ніж з RTL, то нам доведеться сплатити різницю. Але ми повинні дотримуватися контракту з RTL. Якщо ARD запропонує більше, то це буде близько 300-400 тисяч євро, що – копійки, порівняно з надходженнями від світових продажів трансляції”.

Річ у тім, що телекомпанія ARD, конкурент RTL, може запропонувати більше грошей за трансляцію. Команда Кличка пов’язана контрактом з RTL, і вони не можуть надати право трансляції поєдинку комусь іншому. Ось цю різницю в 300-400 тисяч євро сторона Хея і хоче отримати від К2.

Сам Володимир взяв участь у традиційному німецькому благодійному телемарафоні “Серце дітям” (“Ein Herz fur Kinder”), який відбувся 18 грудня у Німеччині. За безпосередньої участі Володимира збір коштів сягнув рекордної позначки.

Кличко допоміг зібрати 15 млн 400 тис. євро, з яких особисто пожертвував 1 млн доларів. Ніколи ще за всю 32-річну історію марафону не вдавалося зібрати стільки коштів (попередній рекорд становив 13 млн 247 тис. 821 євро). Гроші будуть витрачені на допомогу дітям з різних країн, зокрема з України.

“Потрібно використовувати кожну можливість, щоб робити світ кращим. У добрих справ немає національності. Кілька місяців тому наші друзі допомогли Фонду братів Кличків зібрати більш як 800 тисяч євро – ці гроші підуть на освіту дітей і розвиток юнацького спорту в Україні. Сьогодні, роблячи свій внесок, радію, що діти з різних країн (в тому числі й з України) отримають таку необхідну їм допомогу. Щиро вдячний всім, хто взяв участь у телемарафоні “Серце  дітям”. Ці люди не просто поділилися своїми грошима, а подарували дітям частинку свого серця”, – заявив Володимир Кличко.

А тим часом кубинський суперваговик Одланьєр Соліс, який став після перемоги 17 грудня над Реєм Остіном обов’язковим претендентом на титул Всесвітньої боксерської ради (WBC), розпочав переговори про організацію поєдинку з чемпіоном WBC українцем Віталієм Кличком.

Кубинець має намір отримати за цей бій 1,5 мільйона євро. Якщо ж за сумою гонорарів домовитися полюбовно не вдасться, то загальний фонд буде поділено 70% на 30% на користь Віталія. Аби досягти домовленості з усіх питань угоди, сторони мають час до 7 січня наступного року, пише Boxingscene.com.

Зазначимо, що сам поєдинок, за рішенням WBC, повинен відбутися не пізніше ніж через 100 днів з моменту оголошення Соліса обов’язковим претендентом.

Раніше Соліс, як заведено, пообіцяв відібрати пояс у Віталія: “Брати Клички довгий час уникали мене, але тепер вони не будуть мати такої змоги. Я буду тією людиною, яка покладе край царюванню Кличків”. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6711 / 4.1MB / SQL:{query_count}