Подіум Седнєва

Український біатлоніст Сергій Седнєв посів друге місце в спринті на другому етапі Кубка світу, який стартував у австрійському Хохфільцене

Український біатлоніст Сергій Седнєв посів друге місце в спринті на другому етапі Кубка світу, який стартував у австрійському Хохфільцене.
Протягом усієї гонки українець демонстрував чудову швидкість і майже відмінну стрільбу. Лише в одну з десяти мішеней не зміг поцілити Сергій. Варто зазначити, що і удача була явно на боці українця. По-перше, він стартував у тій групі спортсменів, які встигли завершити перегони до того, як остаточно зіпсувалася погода. Власник жовтої майки лідера, олімпійський чемпіон Еміль Хегле Свендсен зробив лише два промахи, продемонструвавши найвищу  швидкість на дистанції, але це не дозволило йому потрапити на п’єдестал. Так само головний конкурент Свендсена Уле Ейнар Бьорндален допустив лише одну помилку на “стійці”. Проте сильний сніг завадив легендарним норвежцям максимально продемонструвати свої здібності на лижні. 

По-друге, пощастило українцю і в іншому. Перед самим фінішем француз Алексіс Беф уже подумки примірявав “срібло”, але падіння на останніх метрах дистанції позбавило його цієї медалі. В підсумку він став третім.

А переможцем перегонів став олімпійський чемпіон Ванкувера в естафеті норвежець Тар’єй Бе. Молодий норвезький спортсмен подолав дистанцію, не зробивши жодного  промаху в стрілянині, й продемонстрував відмінний хід.

Щодо інших українців, то їх результати не вразили. Сергій Семьонов з одним промахом фінішував 24-м, Олександр Батюк з трьома – 37-й, а Роман Прима з двома промахами – 49-й. На жаль, зійшов з дистанції один із лідерів української команди Андрій Дереземля. На другій стрільбі Андрій припустився п’яти промахів і вирішив не продовжувати боротьбу. 

На жаль, почин Седнєва не змогли підтримати жінки. Друга стрільба стала для української команди справжнім жахіттям. Валя Семеренко припустилася трьох промахів і в підсумку посіла лише 14-те місце. Її сестра Віта зробила на один промах менше і стала 15-ю. Інна Супрун так само з двома промахами опустилася на 32-ге місце. Олена Підгрушна до промаху в положенні лежачи додала ще три в положенні стоячи (44-те місце). А Людмила Писаренко з загальними п’ятьма промахами фінішувала 83-ю. А перемогла на етапі, ще одна олімпійська чемпіонка, словачка, Анастасія Кузьміна.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.0642 / 4.07MB / SQL:{query_count}