Талісмани у Львові

У суботу, 20 листопада, у Львові репрезентували офіційні талісмани Євро-2012. Cаме з цього дня талісмани подорожуватимуть містами України. Розпочали зі Львова, тут вони пробули два дні.

У суботу, 20 листопада, у Львові репрезентували офіційні талісмани Євро-2012. Cаме з цього дня талісмани подорожуватимуть містами України. Розпочали зі Львова, тут вони пробули два дні.

Уперше талісмани з’явилися перед львів’янами та гостями міста біля входу у Ратушу, потім на рухомій платформі їх провезли вулицями обласного центру, і через чотири години вони прибули на львівську футбольну арену, яка прийматиме три матчі групового турніру Євро-2012, – повідомляє інформаційний центр “Україна-2012”.

Директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський переконаний, що українці полюблять своїх талісманів.

“У Швейцарії та Австрії талісманів два тижні не хотіли визнавати, а потім вони всім сподобалися. Так і в нас буде, – зазначив Лубківський. – Вони спрямовані насамперед на дитячу аудиторію. В основі появи талісманів лежить казка про Котигорошка. Це було помітно в мультику, присвяченому цим персонажам. Для талісманів не потрібно шукати реальних імен, тому що вони є казковими персонажами. Талісманів грають українські актори, не хочу називати їхні імена. Відтепер турнір матиме свою візуалізацію. Талісмани – один з обов'язкових етапів Євро-2012”.

Крім того, як і обіцялося, у репрезентації талісманів в українських містах візьмуть участь легендарні футболісти 1970-1980-х років, які родом з міст, що прийматимуть чемпіонат. Так, другом Євро-2012 у Львові став відомий екс-футболіст Степан Юрчишин.

Нагадаємо, представлення талісманів та варіантів їхніх імен відбулося 16 листопада у Варшаві. Жителі України та Польщі зможуть шляхом голосування вибрати імена талісманів з трьох запропонованих УЄФА варіантів: 1) Славек і Славко; 2) Шємко і Стрімко; 3) Клемек і Ладко.

Наступним містом, куди в рамках промотуру завітають символи чемпіонату, стане Донецьк. Мешканці та гості столиці Донбасу побачать талісманів сьогодні, 23 листопада. Після цього символи вирушать до Харкова (26 листопада) та Києва (28 листопада).

 

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.0689 / 4.08MB / SQL:{query_count}