Ідеал мрійника

Сьогодні у німецькому Гамбурзі відбудеться довгоочікуваний поєдинок, в якому чемпіон світу в суперважкій вазі версії Всесвітньої боксерської ради (WBC) Віталій Кличко захищатиме свій титул проти американця Шеннона Бріґґса.

Сьогодні у німецькому Гамбурзі відбудеться довгоочікуваний поєдинок, в якому чемпіон світу в суперважкій вазі версії Всесвітньої боксерської ради (WBC) Віталій Кличко захищатиме свій титул проти американця Шеннона Бріґґса. 14 тисяч квитків на цей поєдинок, що відбудеться на спортивній арені “02 World”, майже розпродані. Про це заявив менеджер українця Бернд Бенте.

Напередодні бою Віталій Кличко, який є явним фаворитом у букмекерів, укотре висловив повагу до суперника і в той же час зазначив, що знає, як з ним впоратися: “У 31-го свого суперника Шеннон виграв нокаутом уже в першому раунді. Усього ж американець нокаутував 45 опонентів, що вийшли проти нього на ринг. Це, знаєте, рівень. Недаремно на професійному ринзі Бріґґс має прізвисько Гармата. Пам’ятаєте, як у двобої  за звання чемпіона світу він своїм гарматним ударом відправив у глибокий нокаут білоруса Сєрґєя Ляховіча? Не кожна здорова людина на це здатна.

Шеннон є одним з найсильніших нокаутерів світу. Він мотивований, у нього гарна ударна сила, і мені буде нелегко з ним. Я знаю, який досвід є в Шеннона. Але у своїх силах я упевнений. І в мене є засіб проти ударів Бріґґса. Дивіться бій, усе побачите на ринзі”.

Крім того, Віталій Кличко намагався приземлити американського “мрійника”, який неодноразово заявляв, що переможе чинного чемпіона: “У Шеннона Бріґґса не тільки накачаний язик, але й м’язи. Насправді, він гарний шоумен, але не можна не брати до уваги і його боксерські якості. Як би ми один одному не усміхалися і як би це все не здавалося просто, на ринзі все буде дуже серйозно. Як тільки під час бою я побачу, що Шеннон зробив помилку, я це відразу використаю і нокаутую його”.

У той же час американець мріє про перемогу і навіть розповідає про свою тактику  бою. “План А – нокаутувати Кличка в першому раунді, план B – нокаутувати його в другому, план С – нокаутувати його в третьому раунді. Якщо ж я не нокаутую його, то буду бити в кожному раунді.

Кожен свій бій я проводжу за тим самим планом. Кличко в останніх боях боксував з “мішками”. Я не поважаю їх, як боксерів. Ви бачили бій Віталія з Пітером? Ви хочете сказати, що я боксую так само? А бачили його бої з Арреолою чи Сосновським? Хіба я б’юся, як Сосновський? Віталій дійсно жодного разу не бився із таким хлопцем, як я.

За скільки хвилин я знищу українця? Це не має значення. Моя перемога – справа часу. Як свого часу Кличка побили Кріс Бьорд, Леннокс Льюїс, коли Віталій прикидався начебто йому нанесені “небезпечні для життя розсічення” і бій зупинили? Він політик, кандидат у мери, бізнесмен, на відміну від мене. Тому скажу, що в цьому випадку в мене немає тимчасових рамок. Можу послати його в нокаут, як у першому, так і в останньому раунді. У цьому й полягає фішка Шеннона Бріґґса. Багато хто говорить, що я здатний нокаутувати суперника тільки в перших раундах. Але я вам скажу, що можу нокаутувати й на останній секунді дванадцятого.

Чи продовжу кар’єру, якщо програю? Я не програю. Чому я повинен завершувати кар’єру? Заняття боксом приносить мені задоволення. У мене було не звичайне життя. Я був бездомним, жив на вулиці. Жебрав гроші. Зараз я мільйонер, подорожую світом, мене оточують цікаві люди. І я можу боксувати тоді, коли захочу, хоч у 38 років, хоч у 68. Це заняття робить мені приємність”.

Не встигши перемогти Віталія, Шеннон Бріґґс уже кинув виклик його молодшому братові Володимиру. Американець заявив про це на відкритому тренуванні, яке боксери, за традицією, провели напередодні бою. “Ти – наступний, – сказав Шеннон Володимирові. – Ти не можеш вічно від мене бігати”.

Але Кличко-молодший порадив американцеві не поспішати. “Я думаю, що після бою Шеннона з Віталієм, вже не буде сенсу з ним зустрічатися”, – сказав Володимир.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9424 / 4.11MB / SQL:{query_count}