Черговий виклик Хею

Чемпіон WBC у суперважкій вазі Віталій Кличко вкотре викликав на поєдинок володаря чемпіонського пояса WBA Девіда Хея з Британії

Чемпіон WBC у суперважкій вазі Віталій Кличко вкотре викликав на поєдинок володаря чемпіонського пояса WBA Девіда Хея з Британії. Українець заявив, що у Хея немає тих якостей, які необхідні, щоб перемогти одного з братів Кличків, і публічно запропонував британцеві зустрітися в рингу, повідомляє newsru.ua.

“Знаєте, Девід Хей дуже багато говорить. Девід Хей досить розумний, щоб зрозуміти, що він буде залишатися чемпіоном рівно до зустрічі з одним із братів Кличків. Бій проти Кличка – Володимира або Віталія – означатиме для нього нокаут.

Девід Хей швидкий, але не настільки, щоб бути швидшим за Кличків. Девід Хей не має ударної сили, щоб нокаутувати Володимира або Віталія, але обидва Клички володіють і швидкістю, і ударною міццю. Давай зустрінемося – чемпіон проти чемпіона – і дізнаємося, хто найсильніший. Ми так довго обмінювалися заявами, глядач так довго чекав... Давай зробимо це”, – сказав Віталій Кличко в інтерв’ю британському телеканалу Sky Sports.

Зазначимо, що Клички останнім часом відчувають труднощі в пошуку суперників на поєдинки. Як заявив Віталій Кличко кількома днями раніше в інтерв’ю польському порталу bokser.org, потенційні опоненти просто уникають боїв із чемпіонами: “Я готовий вийти на ринг із будь-ким, але: Адамек не хотів битися, Девід Хей пропав. Ми йому зробили пропозицію, однак не отримали відповіді, Валуєв боїться, Повєткін бою не хоче – тобто теж відчуває страх. З ким нам битися?”

Такої ж думки і тренер Володимира Кличка Емануель Стюард. Американський фахівець сказав, що ніколи не бачив такого, щоб від чемпіона тікали претенденти. Мовляв, Володимирові дуже важко знайти суперника, бо всі намагаються так чи інакше уникнути поєдинку.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6444 / 4.06MB / SQL:{query_count}