Ралі Галична 2008

26 - 27 липня у Львові та Миколаївському районі Львівської області відбувся третій етап чемпіонату України 2008 року з авторалі "Ралі Perlova Galycyna". Перегони були приурочені сторічному ювілею Галицького автомобільного клубу. Крім того, з цього року був впроваджений додатковий приз - Кубок Александрова, присвячений пам'яті Андрія Александрова, який минулого року переміг на "Ралі Галіція (Галичина)", але трагічно загинув на авторалі Слівен.

26 - 27 липня у Львові та Миколаївському районі Львівської області відбувся третій етап чемпіонату України 2008 року з авторалі "Ралі Perlova Galycyna". Перегони були приурочені сторічному ювілею Галицького автомобільного клубу. Крім того, з цього року був впроваджений додатковий приз - Кубок Александрова, присвячений пам'яті Андрія Александрова, який минулого року переміг на "Ралі Галіція (Галичина)", але трагічно загинув на авторалі Слівен.

Щодо самої гонки, то на цьогорічному "Ралі Галичини" було зафіксовано рекордну кількість учасників - на старті було 44 екіпажі, серед яких три львівські: Базидевич - Козак, які виступали в класі N-4, інші два стартували в класі U-2 (екіпаж Кузь­мінов - Сирветник і Сутягін - Стадник).

Третій етап кубка України складався з десяти спецділянок, які гонщики проходили протягом двох днів. Перші дві ділянки розташовані безпосередньо в місті Лева на Сихівському мосту(вул. Луганська). Щодо перебігу боротьби, то, на жаль, для багатьох питання про переможця в абсолютному заліку і в заліках трьох класів було закрито ще задовго до фінішу.  Екіпаж Юрія Протасова та Олександра Горбика без проблем святкував успіх в абсолютному заліку й заліку класу N- 4. Окрім того, вони достроково отримали Кубок Александрова. В класі А-3 не було рівних екіпажу Руслана Кучера та Наталії Франчук, а в класі В-2 першими виявилися Микола Соболєв та Тетяна Кравцова.

Але, на радість уболівальників, боротьба за "срібло" і "бронзу" велася екіпажами до останнього метра дистанції перегонів.

Найбільш гостро питання розподілу другого й третього щаблів подіуму стояло в абсолюті і, відповідно, у класі N-4, де завзято сперечалися екіпажі Володимира Петренка разом Дмитром Яровенком та Юрія Шаповалова, якому допомагав Кирило Несвіт. Після восьми швидкісних ділянок (загалом їх було десять) Петренко випереджав Шаповалова на 15 секунд. Але Юрій за останні дві спецділянки зумів не лише наздогнати суперника, а й виграти дев'ять секунд. У підсумку, друге місце завоював Юрій Шаповалов

Не менш драматичною була розв'язка бою за "срібло" і в класі В-2. Дуже довго екіпажу Сергія Чекана вдавалося втримуватися на другому рядку, але Володимир Трубін підбирався до нього все ближче й ближче - і знову дві останні ділянки були вирішальними. Трубін спромігся обійти суперника і посісти другу сходинку в своєму класі.

Не обійшлося і без скандалу. Чинний чемпіон України Олександр Салюк-молодший не доїхав до фінішу й відтак заявив, що його автівка злетіла з траси та зазнала пошкоджень через недоліки в організаційній роботі. Тепер команда Салюка-молодшого подаватиме протест і вимагатиме анулювати етап першості. 

Після змагань своїми враженнями від "Ралі Галичина-2008" поділився штурман одного з екіпажів Ігор Чижик, який представляє одеську  фірму ASQ.

- Як ви ставитеся до заяви Олександра Салюка-молодшого про недоліки в організаційній роботі і як ви оцінили роботу організаторів, порівнючи з попереднім роком?

- Мені важко об'єктивно судити, оскільки ми виступаємо в різних класах і в нас різні швидкості. Перед організаторами стояло завдання провести змагання, і вони намагалися це зробити на найкращому рівні, попри маленький бюджет. Щодо особистого враження, то, відверто кажучи, цього року, порівняно з попереднім, організатори зробили маленький крок назад. Проте хочу зазначити, що траса на "Ралі Галичина" просто чудова, і тут насправді приємно їздити. Вона справжня, немає жодних штучних перешкод, дуже швидкісна і цікава. Цю трасу можна порівняти хіба що з етапом в Чернівцях. І на мою думку, саме львівський і чернівецький етапи є головними родзинками чемпіонату України.

- Ваш екіпаж фінішував четвертим у своєму класі, що стало на заваді піднятися на п'єдестал пошани?

- На заваді стали технічні несправності, які переслідують нас протягом усього року. Видається, що в машині живе якийсь домовик. У Львові їхали ми непогано, але...

- Які ваші враження від Львова, адже саме місто Лева і Одеса сперечаються за право називатися найкращим містом України?

- У Львові, особливо в центрі міста, відчувається спокій. Немає того шаленого ритму, який є в Одесі. Таке відчуття присутнє і в готелях, ресторанах, кафе. Це справжнє європейське місто, де люди займаються своїми справами, але особливо не поспішають.

 

r3.jpg

r2.jpg

r4.jpg

r1.jpg

r5.jpg

r6.jpg

r7.jpg

r8.jpg

r14.jpg

r9.jpg

r10.jpg

r13.jpg

r11.jpg

r12.jpg

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.0034 / 4.13MB / SQL:{query_count}