Сьомін у списку

До претендентів на посаду головного тренера збірної України приєднався ще один фахівець – екс-тренер київського “Динамо” і наставник московського “Локомотива” Юрій Сьомін

До претендентів на посаду головного тренера збірної України приєднався ще один фахівець – екс-тренер київського “Динамо” і наставник московського “Локомотива” Юрій Сьомін. Федерація футболу України вже пропонує Сьоміну контракт на два роки з умовою продовження його у разі вдалого виступу на Євро-2012, повідомляє newsru.ua.

“Скажу відразу, що наша збірна зацікавлена, щоб її очолив авторитетний і грамотний фахівець. Однак до прийняття конкретних рішень справа ще не дійшла, і кандидатів, зокрема і Юрія Сьоміна, наразі обговорюють експерти і журналісти. Остаточне рішення буде приймати виконком федерації, де і будуть офіційно обговорювати можливих кандидатур”, – цитує керівника управління інформаційної політики Федерації футболу України Сергія Васильєва lifesports.ru.

Повідомляється, що Юрію Сьоміну пропонують укласти дворічний контракт з правом продовження ще на два роки у разі успішного виступу на майбутньому чемпіонаті Європи 2012 року.

Зазначимо, що нині обов’язки головного тренера збірної виконує 42-річний Юрій Калитвинцев.

У Сьоміна є досвід роботи зі збірною країни. У 2005 році він очолив збірну Росії, проте, не програвши жодного матчу, не зміг вирішити головного завдання – вивести команду у фінальну частину чемпіонату світу в Німеччині.

Також варто відзначити, що, за інформацією цього ж джерела, після закінчення чемпіонату Сьомін залишить “Локомотив”.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3888 / 4.06MB / SQL:{query_count}