Бріґґс і далі мріє

Наступний суперник чемпіона світу за версією WBC Віталія Кличка – 38-річний американець Шеннон Бріґґс (їх поєдинок відбудеться 16 жовтня у Німеччині) зробив чергову гучну заяву

Наступний суперник чемпіона світу за версією WBC Віталія Кличка – 38-річний американець Шеннон Бріґґс (їх поєдинок відбудеться 16 жовтня у Німеччині) зробив чергову гучну заяву, повідомляє newsru.ua. Цього разу, за словами Бріґґcа, Віталій битиметься за своє життя.

“Якщо Віталій думає, що 16 жовтня його чекає такий же легкий бій, який провів його брат 11 вересня, він гірко розчарується. Після двох раундів Семюел Пітер перетворився на живу “грушу”. Коли Віталій вийде на ринг, йому буде протистояти налаштований тільки на перемогу Шеннон Бріґґс. Я не поступаюся йому в габаритах. І фізично я сильніший. Він не зможе тримати мене на витягнутій руці й обіймати в клінчах, як ці Клички зазвичай роблять. Наступний бій Віталія буде зовсім не схожий на останній бій Володимира. З самого початку поєдинку він буде битися за своє життя”, – цитує Бріґґса ESPN.

Відзначимо також, що у Бріґґса дещо змінився план подальшого завоювання суперважкого дивізіону. Раніше Шеннон заявив, що після перемоги над Віталієм візьметься за Володимира Кличка, а після українців розбереться з Девідом Хеєм. Тепер же Хей опинився на другому місці.

“Віталій – це тільки початок. Після того, як розправлюся з ним, Девід Хей – дрібний тяж з язиком суперважкоатлета – стане наступним. А потім настане черга Володимира Кличка. Спочатку, після того, як я врятую бокс від Віталія та його кун-фу – стилю загороджувального восьминога, я мав намір нокаутувати Володимира, але зараз Хей посів друге місце в моєму списку”.

Нагадаємо, що минулого тижня Шеннон найняв фахівця для збільшення ударної сили. Німецький тренер Торстен Канцмайєр стверджує, що завдяки його методиці Lei Gong Nei Quan, Бріґґс зможе посилити удар на 40%. Після цього американець відразу заявив, що Віталій на рингу довго не протримається: “Наш із Віталієм поєдинок не триватиме всі 12 раундів, бо я нокаутую його або рефері зупинить бій, коли почну його сильно бити. Раніше мені було важко через проблеми з астмою, але зараз уже все нормально”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.8016 / 4.07MB / SQL:{query_count}