Збірна на Євробаскеті.

Чоловіча збірна України з баскетболу потрапила до фінальної частини чемпіонату Європи 2011 р

Чоловіча збірна України з баскетболу потрапила до фінальної частини чемпіонату Європи 2011 р. Про це Офіційному сайту Федерації баскетболу України повідомив президент ФБУ Олександр Волков, який перебуває у Стамбулі.

Таким чином, сім із дев'яти команд (включно зі збірною України) потрапляють до Литви без додаткових умов, а три останні команди своїх груп – Фінляндія, Угорщина та Португалія – розіграють два квитки на Євробаскет за тиждень до його початку.

Рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету FІBA Europe, що відбулося у Стамбулі. Чиновники вже домовилися, що 2013 року на чемпіонаті точно зіграють 24 команди, однак гарний виступ європейських команд на чемпіонаті світу в Туреччині змусив внести зміни вже зараз.

“Розширення означає стрімку експансію європейського баскетболу. Подивіться на чемпіонат світу: 9 з 10-ти європейських збірних, що беруть участь у ньому, вийшли в 1/8 фіналу”, – сказав генсек FІBA Europe Нар Занолін. Відзначимо, що десята команда, Німеччина, зупинилася лише за крок від виходу з групи.

Нагадаємо, раніше гарантували собі місце на чемпіонаті Європи збірні-учасниці чемпіонату світу (Іспанія, Греція, Франція, Туреччина, Росія, Німеччина, Словенія, Сербія, Хорватія, Литва), а також переможці відбірної кампанії:  Великобританія, Македонія, Чорногорія, Бельгія та Ізраїль. Фото: ukrbasket.net

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2544 / 3.96MB / SQL:{query_count}