Англійською про футбол

Львів’ян безкоштовно навчатимуть іноземної мови

Львів’ян безкоштовно навчатимуть іноземної мови

Інститут міста ініціює програму масового вивчення англійської мови львів’янами. У рамках програми проводитимуть масові курси вивчення англійської мови, участь у яких буде безкоштовною. Викладачі акцентуватимуть увагу на футбольній тематиці, аби під час Євро-2012 городяни змогли порозумітися з іноземними фанами. Основними центрами вивчення іноземної мови стануть громадські місця, а саме: парки, площі, зони відпочинку. Щоправда, скільки буде викладачів і скільки людей зможе таким чином вивчити мову, наразі не відомо. За словами організаторів, масштаби будуть пропорційними до коштів, які вдасться дістати на проект.

– Кількість викладачів залежатиме від грошей, які нам вдасться залучити. Від цього також залежатиме рівень вивчення мови. До прикладу, для транспортних перевізників, працівників закладів культури, лікарів, аптекарів, працівників державних установ ми плануємо провести спеціалізовані курси. Для цього, крім українських тренерів англійської мови, будуть залучені й іноземці, – розповів “Пошті” Олександр Кобзарев, в. о. голови правління Інституту міста.

Ідея незвичайного вивчення мови належить Марії Зубрицькій, члену Наглядової ради Інституту міста, яка запропонувала спосіб масового вивчення англійської мови, який бачила у Китаї. Масові програми, за її словами, – один з найкращих прикладів подолання мовного бар’єру. У 2000 році, коли Пекін лише претендував на право проведення Олімпіади-2008, в місті почала діяти програма, що включала низку заходів, спрямованих на створення можливості для вивчення іноземних мов і атмосфери вільного міжнародного спілкування. У 2002 році після отримання права на проведення Олімпійських ігор, а також з урахуванням ентузіазму та інтересу жителів, відомство закордонних справ Пекінського муніципалітету створило організаційний комітет проекту “Пекін говорить іноземними мовами”. Тоді запланували і провели безліч заходів – телевізійних шоу, змагань, фестивалів, тренінгів і навчальних програм. Напередодні літньої Олімпіади у Китаї у 2008 році, понад 5 мільйонів китайців таким чином освоїли навички англійської  мови і змогли порозумітися з туристами.

Основною перевагою програми масового вивчення англійської мови для Львова, на думку організаторів, має стати те, що місто буде залучати мінімум ресурсів при максимальному результаті. Для львів’янина – це унікальний шанс безкоштовно вивчити англійську мову, для міста – це збільшення туристичної привабливості. На даному етапі Інститут міста подає заявки на отримання грантів для реалізації проекту. Тож, чи вивчатимуть львівяни іноземну безкоштовно, буде відомо вже найближчим часом. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.1092 / 4.09MB / SQL:{query_count}