Рішення прийнято, незадоволені усі

Те про, що говорили весь минулий тиждень, таки сталося. Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України виніс рішення стосовно матчу 2008 року “Металіст” – “Карпати” (4:0)

Те про, що говорили весь минулий тиждень, таки сталося. Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України виніс рішення стосовно матчу 2008 року “Металіст” – “Карпати” (4:0). Насамперед КДК визнав, що двобій пройшов з порушенням принципів Faіr Play, і анулював його результат. “Металіст” і “Карпати” втратили дев’ять очок в поточному сезоні, одержали штраф у розмірі 25 тисяч у.о. Крім того, гендиректор “Металіста” Євген Красніков, екс-гравець “Карпат” Сергій Лащенков усунуті від діяльності, пов’язаної з футболом, довічно. Почесний президент “Карпат” Петро Димінський відлучений від футболу на 12 місяців, гендиректор львів’ян Ігор Дедишин – на п’ять років. Гендиректор ОПФКУ “Прем’єр-ліга” Олександр Єфремов одержав шестимісячну дискваліфікацію. Футболісти “Карпат”, що приймали участь у двобої  заплатять по 5 – 10 тисяч у.о. Рішення можна оскаржити в десятиденний термін після отримання його клубами в Апеляційному комітеті ФФУ після чого воно набуде чинності.

Звичайно такі санкції не задовільнили ані “Карпати”, ані “Металіст”. Футбольний клуб “Карпати” виступив з офіційною заявою, в якій висловлює категоричну незгоду зі змістом Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації. В заяві йдеться про те, що санкції щодо ФК “Карпати”, зазначені у Рішенні КДК, абсолютно позбавлені здорового глузду і принципів справедливості.

Як повідомляє офіційний сайт клубу “юридичне невігластво Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ, не залишає вибору – ФК “Карпати” поетапно, усіма юридичними методами добиватиметься справедливості. Наступним кроком буде звернення до Апеляційного комітету. Не маючи жодних ілюзій щодо рішення цієї інстанції, львівський клуб готуватиме звернення до Спортивного Арбітражного Суду в Лозанні, де в діалозі з незалежними та фаховими юристами відстоюватиме як свою позицію у справі матчу “Металіст” – “Карпати”, так і принципову незгоду з безпрецедентним явищем, коли Федерацію футболу країни очолює корупціонер.

ФК “Карпати” запевняє уболівальників у тому, що доведе справу до логічного завершення, наслідком чого стане очищення українського футболу від корупції та її носіїв на чолі з Президентом ФФУ Григорієм Суркісом. Будучи абсолютно упевненим у своїй правоті, ФК “Карпати” звертається до здорових сил в українському футболі із закликом спільними зусиллями покласти край свавіллю футбольного авторитаризму”.

Так само обурені представники “Металіста”. Президент клубу Олександр Ярославський виступив з різкою критикою Григорія Суркіса, а також запевнив, що буде добиватися правди в усіх інстанціях: “Наша незалежна позиція й імунітет до корупційних схем викликали в керівництва ФФУ побоювання за розташування сил у чемпіонаті. І до нас застосували якнайбрудніший прийом – спробували очорнити нашу репутацію, гарантовано позбавити можливості піднятися на п’єдестал пошани й усунути від єврокубків. Але ці люди, які не мають морального права керувати не тільки українським футболом, але й окремо взятим футбольним клубом, прорахувалися. Вони недооцінили нашу впевненість у своїй правоті й нашу готовність домагатися справедливості. Ми будемо захищати свою честь і гідність всіма законними способами й в всіх інстанціях”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4251 / 3.99MB / SQL:{query_count}