Замість “Вітязя” “Нігерійський жах”?

Двобій між чемпіоном світу в суперважкій вазі за версіями WBO і ІBF українцем Володимиром Кличком й обов’язковим претендентом на титул ІBF, росіянином Алєксандром Повєткіним, який мав відбутися 11 вересня в німецькому Франкфурті, відмінено.

Двобій між чемпіоном світу в суперважкій вазі за версіями WBO і ІBF українцем Володимиром Кличком й обов’язковим претендентом на титул ІBF, росіянином Алєксандром Повєткіним, який мав відбутися 11 вересня в німецькому Франкфурті, відмінено.

Як вже писала “Пошта” Повєткін, або, як його ще називають “Вітязь”, не з’явився у Франкфурт на важливу прес-конференцію, через інфекційне запалення носоглотки. Представники Кличка подали протест в ІBF на дії російського боксера, що за їхніми словами “зриває рекламну кампанію бою”, але, що найважливіше, не підписав контракт на двобій через 15 днів після проведення аукціону заявок, що є порушенням правил федерації.

ІBF розглянула усі документи і заявила, що Повєткін буде позбавлений статусу обов’язкового претендента й виключений з топ-10 рейтингу цієї організації.

Тепер 11 вересня у Франкфурті Володимир Кличко може поборотися з наступним доступним супротивником з топ-групи – Семом Пітером. “Ми почали переговори з Top Rank і Пітером”, – повідомив менеджер українця Бернд Бенте. Нагадаємо, що Кличко й Пітер вже зустрічалися у вересні 2005 року й тоді перемогу за очками одержав Кличко, однак при цьому тричі побував в нокдауні.

Менеджер Семюеля Пітера підтвердив бажання свого підопічного провести матч-реванш. “ІBF прийняло правильне рішення, і ми ведемо переговори, – цитує Івайло Готцева ESPN.com. – Думаю, наші переговори пройдуть набагато швидше й легше, ніж ті, що Кличко вів з Повєткіним, бо ми хочемо бою. Мене дотепер   запитують, як Семюель примудрився програти, тричі відправивши Кличка в нокдаун. Зараз ми маємо намір довести до кінця те, що почали у вересні 2005 року. Вересень того року запам’ятають всі шанувальники боксу”.

Звичайно, команда Повєткіна не дуже була втішена таким розвитком подій. Промоутер росіянина Вілфрід Зауерланд розійшовся не на жарт, коли довідався, що бій його підопічного з Володимиром Кличком не відбудеться:

“Не дивно, що Алєксандр відмовився підписувати контракт на цей бій. Це був один з гірших документів за останні 35 років. Просто рабський контракт”.

Менеджер Кличка Бернд Бенте так відреагував на слова  промоутера: “Зауерланд може говорити в будь-якому тоні, але це стосується контракту. Ми просто дотримувалися правил ІBF”.

Проте дещо сенсаційну заяву зробив тренер “Вітязя” Тедді Атлас, якого канал ESPN попросив прокоментувати ситуацію, що склалася, заявив, що це він рекомендував відмовитися від двобою з Володимиром Кличком, бо, на його думку, Алєксандр ще не готовий до такого бою: “Я вважаю, що йому варто дозволити розвиватися далі. Я перебуваю в середині процесу його підготовки, що, безсумнівно, є дуже важливим тимчасовим періодом у житті цього хлопця, і це має велике значення для його професійної кар’єри. Я роблю свою роботу. Мене не мотивують усілякі титульні бої або великі бої. Моє завдання –  робити найкращу  роботу для мого бійця, щоб він був у найкращій формі, коли виникне необхідність битися. А вже проти кого – Володимира Кличка, Сема Пітера, Томаша Адамека або Джо Чмо – не важливо. Я із самого початку казав йому, що нам потрібно більше часу. Я ніколи не був згоден з тим, щоб цей бій був проведений найближчим часом. Мені потрібен ще час із цим хлопцем. Що важливіше – виконати всі вимоги в статусі обов’язкового претендента чи дочекатися, коли в тебе будуть найкращі шанси для перемоги в титульному бою? Для мене відповідь очевидна”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6507 / 4.09MB / SQL:{query_count}