Залік зараховано. Попереду наступний

У штаб-квартирі УЄФА рада цієї організації вирішила затвердити право на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року у всіх чотирьох українських містах

У штаб-квартирі УЄФА в Ньоні після детального розгляду досягнень України в підготовці до Євро-2012, рада цієї організації вирішила затвердити право на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року у всіх чотирьох українських містах: Києві, Донецьку, Львові й Харкові. Це означає що черговий залік перед європейською футбольною спільнотою Україна склала.

Перед тим, як зробити висновок на користь наших міст, експерти УЄФА побували в Києві й Львові, детально вивчили ситуацію на будівництві “проблемних об’єктів” і подали свій звіт Наглядовій раді. Дійсно, темпи реконструкції й будівництва інфраструктури зросли і є об’єктивні причини вважати, що Україна не просто організує Євро-2012 у всіх чотирьох містах, а зробить це на високому рівні.

Віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков заявив після засідання: “Все в наших руках. УЄФА залишилося задоволене тими зусиллями, яких докладає уряд України у підготовці до чемпіонату, і здивований, що за останні два місяці зроблено більше, ніж у попередні два роки”.

Наступний тест на готовність очікує Київ, Донецьк, Львів і Харків у вересні 2010 року – тоді Україна повинна остаточно “вписатися” у графіки реалізації всіх проектів. “Якщо ми всі будемо добре працювати, то чемпіонат відбудеться в усіх чотирьох містах. Наразі я навіть не бачу можливості, що один або два міста втратять шанс на Євро”, – зазначив Борис Колесніков.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.2736 / 4.06MB / SQL:{query_count}