В Україні відбудуться Ігри Нескорених 2.0 ONLINE

Перші мультиспортивні адаптивні змагання у віртуальному форматі відбудуться з 31 жовтня по 22 листопада. Реєстрація учасників триватиме до 25 жовтня

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголосив про початок перших онлайн-змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів –— Ігри Нескорених 2.0.
Взяти участь у змаганнях мають можливість ветерани та діючі військовослужбовці які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року у складі: Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань.
Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE відбуватимуться в шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.
Цей проєкт допомагає не замикатися в собі, зробити крок до перемоги над власними проблемами фізичного чи психічного стану
Оксана Горбач, координатор проєкту «Ігри Нескорених в Україні», директор Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» презентувала перші онлайн-змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів. «Цей унікальний формат змагань є відповіддю на ситуацію, у якій опинилася країна, а саме пандемія COVID-19. На початку весни закрито спортзали, фактично обмежено проведення спортивних заходів в офлайн-режимі. Це поставило під загрозу напрям спортивної реабілітації, оскільки в нас не було інструментів залучати ветеранів у спортивну реабілітацію. Хочу наголосити, що спортивна реабілітація — це не тільки про спорт. Він дає можливість залучати ветеранів у діяльність, яка допомагає їм сфокусуватися на собі та своєму здоров’ї. Це причина вийти з дому, соціально адаптуватися, інтегруватися і взаємодіяти із суспільством, – зазначила Оксана Горбач.
Це перші мультиспортивні адаптивні змагання в Україні у віртуальному форматі.
Всеволод Стеблюк, генеральний директор Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації Міністерства у справах ветеранів України, розповів, що Ігри Нескорених дозволяють інтегруватися ветеранам в суспільство. «Ігри Нескорених потрібні всьому суспільству, щоб усі могли побачити, що ми ветерани – такі ж, як і всі інші люди, і навіть трошки краще. Бо той бойовий досвід, те посттравматичне зростання, яке мають ветерани, воно допомагає виживати у складних умовах. Цей проєкт допомагає не замикатися в собі, зробити крок до перемоги над власними проблемами фізичного чи психічного стану», – сказав Всеволод Стеблюк.

Формат онлайн-змагань передбачає, що змагальна боротьба відбувається віртуально, кожен учасник самостійно обирає місце, де саме буде його виступ чи підхід до снаряду. Все, що потрібно для участі – бажання змагатися та засоби цифрової фіксації результату.
«Онлайн-платформа – це, передусім, можливість ветеранам у будь-якому куточку України взяти участь у цих змаганнях, які продумані так, щоб максимально залучити поранених ветеранів до цієї платформи. Ми записали з кожного виду спорту відео, яке презентують після завершення реєстрації учасників, у якому доступно пояснимо, як відбуватиметься процедура запису спортивних результатів», – розповів Тарас Шпук, представник Благодійного фонду «Повернись живим».
Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0 ONLINE триватиме до 25 жовтня. Безпосередньо віртуальні змагання відбудуться з 31 жовтня по 22 листопада.
Під час презентації проєкту заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Браян Фурман зазначив, що американський уряд вважає адаптивні види спорту ефективними для полегшення лікування і адаптації ветеранів.
6 грудня 2020 року в прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube офіційно оголосять результати й нагородять переможців у кожній дисципліні перших в Україні Ігор Нескорених 2.0. ONLINE. Медалі надішлють усім учасникам змагань.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5196 / 4MB / SQL:{query_count}