Повернути вболівальників на стадіон

УЄФА розглядає варіант із уболівальниками на трибунах у найближчих матчах Ліги націй

Минулого тижня головний європейський футбольний орган успішно протестував технологію використання термальних сканерів під час матчу за Суперкубок УЄФА. На стадіоні «Ференц Пушкаш Арена» у Будапешті було встановлено 22 термальні сканери, які автоматично перевіряли температуру у 15,5 тисяч уболівальників, що були присутні на трибунах. Система, розроблена німецькими вченими, також перевіряла наявність масок на обличчях вболівальників і зробила необов’язковим особистий контакт стюардів з ними. Зазначається, що термочутливі камери зафіксували близько десятка фанатів, яким довелося проходити додаткову перевірку, після якої їм заборонили пройти на стадіон.
УЄФА надихнувся позитивним досвідом використання німецьких технологій і тепер вивчає можливість їх впровадження на матчах Ліги націй, але тільки з урахуванням узгодження з місцевою владою. Нова система спочатку була успішно застосована під час поєдинку між «Боруссією» Дортмунд і «Гертою» в чемпіонаті Німеччини. Крім того, її тестували в Іспанії та хотіли випробувати в Англії.
Головною вимогою для використання системи є установка термочутливих камер. Повідомляється, що вартість її використання в одному матчі обходиться в суму близько 115 тисяч доларів.
Цікаво, що можливий дозвіл УЄФА для вболівальників відбувається тоді, коли в інших країнах навпаки вводять ще більш жорсткіші заходи безпеки. Скажімо, у Нідерландах вболівальникам заборонять відвідувати футбольні матчі у межах боротьби з пандемією Covid-19. Країна готується до чергової хвилі коронавірусу і обмежує масові зібрання людей. З початку нового сезону Ередивізі в середині вересня на матчі чемпіонату допускали обмежену кількість глядачів, а зараз знову обмежила доступ.
Натомість в Англії взагалі готуються до найгірших варіантів розвитку подій. Вчора клуби мали проголосувати за план дій у разі дострокового завершення нинішнього сезону. Очікується, що для дострокового визначення чемпіона в чемпіонаті повинні бути зіграні дві третини або три чверті всіх матчів. Якщо ця позначка не буде досягнута і чемпіонат завершиться на половині матчів або менше, сезон буде визнаний таким що не відбувся, а чемпіон не буде нагороджений.
Цим голосуванням клуби затвердять правило про дострокове завершення сезону. З точною кількістю матчів, необхідних для нагородження чемпіона та розподілу єврокубкових місць, клуби визначаться на наступних зборах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6903 / 3.98MB / SQL:{query_count}