Косять зайці траву

Бій між Нурмагомедовим та Фергюсоном відбудеться всупереч поширенню коронавірусу

Президент Абсолютного бійцівського чемпіонату (UFC) Дейна Вайт оголосив, що знайдене місце для проведення бою між російським бійцем змішаного стилю (ММА) Хабібом Нурмагомедовим і американцем Тоні Фергюсоном. Нагадаємо, що цей поєдинок був запланований на турнірі UFC 249 в Брукліні (Нью-Йорк) 18 квітня, але скасований через коронавірус. Тепер бій, який може ввійти в історію як найбільш дивний, пройде без глядачів.
Глава UFC Дейна Вайт заявив, що знайшов місце, де росіянин Хабіб Нурмагомедов і американець Тоні Фергюсон проведуть свій бій 18 квітня в рамках UFC 249 замість Нью-Йорка (там поєдинок був запланований спочатку, але скасований через пандемію коронавірусу). «Я знаю місце, де пройде бій. Але поки не готовий сказати вам про це. Я знаю багато речей. Там не буде фанатів. Це буде закритий захід», – цитує MMA Junkie пана Вайта.
Нагадаємо, що UFC намагається провести бій між Нурмагомедовим і Фергюсоном уже вп’яте. В 2015 і 2016 роках UFC організував поєдинок, але бійці відмовилися брати в ньому участь через травми. В 2017-ому Хабіб Нурмагомедов через надмірну втрату сил і зменшення ваги потрапив напередодні бою до лікарні, а через рік бій не відбувся через травму коліна у його суперника-американця.
«Здоров’я та безпека наших спортсменів – це те, чим ми займалися задовго до коронавірусу, і ми будемо робити це після того, як пандемія зникне, – сказав Дейна Вайт у відповідь на запитання журналіста Yahoo Sports Кевіна Айолі про нове місце проведення бою. – Щоразу, коли ми проводимо поєдинки, виникають проблеми з логістикою, відбувається безліч різних речей. Але ми працюємо над цим. Це бізнес, яким ми займаємося вже 20 років, і ми кращі в цьому».
Ця битва відбудеться в запланований день з оплатою за перегляд, і весь світ отримає можливість спостерігати за нею, заявив глава UFC.
Чемпіон UFC Хабіб Нурмагомедов готується до бою з Тоні Фергюсоном удома, в Дагестані, куди разом зі своєю командою повернувся із Сан-Хосе (Каліфорнія). Там він тренувався спершу впродовж півтора місяця. І, враховуючи повне закриття кордонів США, бій, як виглядає, відбудеться за межами цієї країни.
В активі 31-річного Нурмагомедова 28 перемог і жодної поразки в змішаних одноборствах. На рахунку 36-річного Фергюсона 28 боїв, у яких він здобув 25 перемог і тричі поступився суперникові.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7569 / 4.06MB / SQL:{query_count}