Шева в “Мілані”? А як же збірна?

Італійські ЗМІ активно “сватають” наставника збірної України на пост головного тренера “росо-нері”

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відвідав матч Ліги чемпіонів між “Аталантою” і “Шахтарем”, який учора ввечері відбувся в Мілані. Офіційно Шевченко хотів побачити гру Малиновського, але, за інформацією La Gazzetta dello Sport, у планах Шевченка – зустріч із друзями по “Мілану”, серед яких  нинішні керівники клубу Паоло Мальдіні та Звонимир Бобан. Джерело припускає, що вони можуть обговорити потенційне призначення Шевченка головним тренером “Мілана”.
Влітку “росо-нері” очолив Марко Джампаоло. Поки що справи у екстренера “Сампдорії” на Сан-Сіро не складаються: команда уперше в історії програла чотири рази в шести стартових турах і посідає аж 16 місце в турнірній таблиці.
Дехто стверджує, що, можливо, Шевченко працюватиме “на два табори” – і в “Мілані”, і в збірній. Однак головний редактор тижневика “Футбол” Артем Франков відкидає ці припущення.
“Тут не все так просто, і мовиться не зовсім про одну людину та дві команди. По-перше, зазначу, що якщо Шеві і йти, то виключно з більшою частиною свого штабу. Мені здається, одна з головних проблем численних наставників “Мілана” у тому, що в них уже нема помічника Мауро Тассотті, який пропрацював у клубі півтора десятка років і “покрив” усю еру Берлусконі як гравець і тренер. Без Тассотті та Мальдери ніякого переходу Шеви, навіть у галузі фантастики, не існує. Це найбільше досягнення Андрія – створення власної тренерської команди”, – вважає Франков.
У своєму Telegram-каналі він назвав інші чинники, які впливають на ситуацію з таким можливим призначенням.
“По-друге, звичайно, “Мілан” – більш грошовитий і гучний проєкт, але з точки зору кар’єри це може бути кроком назад. Особливо коли маєш перед собою Євро-2020. По-третє, нормальний тренер завжди мріє про серйозні клуби, тому що робота в збірній – не більш ніж ерзац справжньої тренерської справи. Може, офіційно це визнають не всі, але знають і пам’ятають усі. І, нарешті, шанс очолити “Мілан” у Шеви ще буде – якщо, звичайно, участь в Євро не обернеться черговою катастрофою збірної України”, – вважає журналіст.
Також Артем Франков назвав найімовірнішого, на його погляд, кандидата на роль наступника Шевченка в збірній України.
“У ФФУ є готова заміна Шеві – Мирон Маркевич, який займається бозна-чим з ветеранами і “Агробізнесом” (клуб тренує його син, але за чутками йому активно допомагає Мирон Богданович). У Маркевича через усілякі причини вже нема можливості офіційно очолити жоден український клуб, і збірна бачиться єдиним варіантом ще попрацювати, може, навіть вивести кар’єру на пік (сам він про це мріє і ніколи цього не приховував). Інше питання, наскільки Маркевич буде ефективним у цій іпостасі, але суспільство сприйме його прихід позитивно, поза всякими сумнівами. Понад те, багато хто сприйме такий “розклад” як оптимальний!” – наголосив Франков.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6236 / 4.08MB / SQL:{query_count}