Операція “Кровопускання”

Поліція Австрії і Німеччини провела антидопінговий рейд в Зеефельді (Австрія), де проходить чемпіонат світу з лижних видів спорту

В рамках заходів операції під кодовою назвою “Кровопускання” було проведено сім обшуків в розташуванні кількох збірних команд. Були заарештовані 9 осіб, п’ять з них – спортсмени. Це два австрійці, два естонці та казахстанець. Один із заарештованих лижників робив собі переливання крові, коли до нього вторглася поліція. 
Також повідомляється, були арештовані двоє людей, що входили в групу, яка роками допомагала застосовувати кров’яний допінг спортсменам із різних видів спорту з усього світу. Ця група базувалася в німецькому Ерфурті. Відзначимо, що на старт чоловічої гонки на 15 км класикою не вийшли австрійці Домінік Балдауф і Макс Хауке, естонці Андрус Веерпалу і Карел Тамм’ярв, а також дворазовий бронзовий призер чемпіонатів світу казахстанець Олексій Полторанін.
У Всесвітньому антидопінговому агентстві (WADA) підтвердили співпрацю з поліцією: “WADA підтверджує, що тісно співпрацює з правоохоронними органами у зв’язку з рейдами і арештами, які поліція проводила сьогодні в Австрії та Німеччині. Ці рейди були частиною більш масштабної поліцейської операції, націленої на злочинців з ряду європейських країн. Департамент розвідки і розслідувань WADA надавав інформацію та іншу допомогу владі під час їхніх операцій. Ця співпраця продовжується після розслідуванням WADA діяльності Міжнародного союзу біатлоністів (IBU)”, – йдеться в повідомленні відомства.
Міжнародна федерація лижного спорту (FIS) також виступила з заявою, в якій повністю підтримує дії поліції: “Арешти були частиною довгострокового розслідування в рамках операції боротьби з допінгом, що включає різні види спорту. FIS тісно співпрацює з владою Австрії в зв’язку з нинішніми подіями, буде стежити за ситуацією і вживатиме необхідні заходи, відповідно до антидопінговим правилам. FIS виконає свою місію як керівний орган, щоб зберегти цілісність спорту і захистити чистих спортсменів”, – йдеться в заяві прес-служби організації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3153 / 4.06MB / SQL:{query_count}