126 путівок на Європейські ігри

Українські спортсмени здобули вже 126 путівок на ІІ Європейські ігри, які відбудуться в червні у столиці Білорусі Мінську. Україна буде однією з найчисленніших команд на змаганнях

Пр це повідомляє офіційний сайт Національного олімпійського комітету України.
Вже гарантовано будуть представлені наші спортсмени в таких видах спорту: баскетбол 3x3, бокс, веслування на байдарках і каное, велоспорт (шосе), художня гімнастика, легка атлетика, пляжний футбол, самбо, стрільба з лука, стендова стрільба, кульова стрільба, стрибки на батуті та спортивна акробатика. Наразі українці ще не мають ліцензій у дев’яти видах спорту (вони будуть розіграні найближчим часом): бадмінтон, вільна та греко-римська боротьба, дзюдо, карате, спортивна гімнастика, велоспорт (трек), спортивна аеробіка, настільний теніс.
Нагадаємо, Європейські ігри започатковані в 2015 році. Змагання проводять раз на 4 роки, за рік до проведення Олімпійських ігор. Першою господаркою Ігор стала азербайджанська столиця Баку, а цього року спортивне свято відбудеться у білоруському Мінську, з 21 по 30 червня. Крім медалей Європейських ігор, спортсмени також розіграють олімпійські ліцензії на Токіо-2020.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.9347 / 4.04MB / SQL:{query_count}