Медаль зі скандалом

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики українець Сергій Никифоров завоював бронзову медаль у стрибках в довжину

У фіналі Сергій Никифоров кращий результат показав у третій спробі, коли стрибнув на 8.13 м. Він довгий час йшов лідером, поки його не обійшов грек Мілтіадіс Тентоглу – 8.25 м. В останній спробі Никифорова обійшов німець Фабіан Хайнле, теж стрибнув на 8.13 м, проте завдяки кращим іншим спробам обійшов українця.
Цікаво, що українець після завершення змагань, ще не міг сказати, чи підійметься на п’єдестал пошани. Під час змагань стався збій електронної апаратури, яка не завжди точно показувала результати. Через це після завершення змагань п’ять збірних, у тому числі й українська, подали протести. Потім була апеляція від шведів (їх атлет не дотягнув до п’єдесталу). Зрештою підсумковий протокол зазнав змін, але вони не вплинули на Сергія Никифорова, який лишився третім.
Сам українець зізнався, що хотів поборотися за “золото”: “Золото” було близько, але мені завжди “щастить”. Я не здаюся: і далі буду працювати, буду тренуватися і покращуватиму себе. Але я задоволений своїм виступом. Я хотів медаль, і навіть більше: хотів стати чемпіоном Європи, але трохи не вийшло. Постараюся виграти чемпіонат Європи в приміщенні, а потім успішно виступити на чемпіонаті світу в Досі, адже це дуже складний турнір. Важливо не опустити руки”,– цитує Никифорова XSPORT.
Також Никифоров прокоментував збій електронної системи табло під час свого виступу.
“Я не розумів, чому після третьої спроби судді так довго тримали червоний прапор і ніхто не стрибав. За цей час я трохи перегорів. Я вперше потрапив у таку ситуацію. Навіть не думав, що комп’ютер може так помилятися. Не чекав, що може бути такий збій системи. Мало було інтриги в секторі, коли то один, то другий показував далекі стрибки, так треба було ще додати з вимірюванням”, – сказав Никифоров.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5083 / 4.34MB / SQL:{query_count}