Договірні матчі: оголошено 11 підозр

Віце-президент ФФУ, очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів про хід розслідувань кримінальних справ щодо договірних матчів в Україні

“Ми провели понад 100 слідчо-розшукових дій, більше 70 обшуків, що відбувались у дві хвилі. Друга була буквально тиждень тому.
Зараз ми бачимо не зовсім приємну для українського футболу картину, проте цьому треба було не тільки раз і назавжди запобігти, зупинити, а й показати. Оголошено вже 11 підозр, серед них – 5 футболістам, 4 менеджерам футбольних клубів і 2 тренерам, якщо не помиляюся.
Сподіваюсь, у вересні ми побачимо перші справи у судах. Це не ті кримінальні провадження, які повинні лежати роками у слідчих. Кажу як юрист: 2-3 місяці досить з такою доказовою базою, яку ми побачили, для того, щоб передати справи до суду. Винні мають понести покарання.
Масова облава МВС щодо договірних матчів: що це було і навіщо – прізвища ми зможемо озвучити, коли буде складено обвинувальний акт. Чим швидше справа дійде до суду, тим швидше почуємо перші прізвища”, – розповів Холодницький в ефірі телеканалу “Футбол”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.7178 / 4.05MB / SQL:{query_count}