Здійснив мрію

Український плавець встановив нове світове досягнення

фото: Getty Images
Українець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд у плаванні на 50 метрів батерфляєм з результатом 22,27 секунди на турнірі в Римі. Говоров буквально знищив попереднє досягнення іспанця Рафаеля Муньоса, перевершивши його на 16 сотих. Він уже не раз був близький до рекорду, адже його попередній найкращий результат поступався іспанцеві всього на одну десяту.
Варто відзначити, що Муньос встановлював свої рекорди в 2009 році, коли ще були дозволені спеціальні плавальні костюми, які істотно впливали на швидкість. Їх заборонили у 2010 році.
Пізніше він розповів, що встановлення світового досягнення – це його заповітна мрія, а батерфляй для нього – не основна дисципліна.
“Рекорд світу був однією з моїх головних цілей в плаванні. Одне – це коли ти стаєш чемпіоном світу, а бути рекордсменом світу означає зробити те, що ще не вдавалося нікому. Ти стаєш найсильнішим і найшвидшим плавцем”, – заявив Говоров в інтерв’ю UА:Спорт.
“Побив рекорд на 16 сотих. Думаю, на найближчий час це недосяжний показник для всіх, крім мене. Буду намагатися покращувати цей час.
Чесно кажучи, в останні роки я тренував вільний стиль. Але тут я пропустив 50 метрів вільним стилем, тому що був перевантажений. Було прийнято рішення проплисти батерфляєм в цей змагальний період. Я не тренував спеціально батерфляй”.
Відзначимо, що 50 метрів батерфляєм є неолімпійською дистанцією, саме тому рекорди в цій дисципліні відбуваються нечасто.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.1435 / 4.07MB / SQL:{query_count}