Як Арсена Венгера на “Арену Львів” не пускали

Колишній віце-голова правління лондонського “Арсеналу” Девід Дін, який стояв за запрошенням француза Арсена Венгера в Лондон, розповів кумедну історію, що сталася з ним і тренером в Україні

Згадуючи в інтерв'ю Sky Sports різні цікаві байки про Венгера, який цього літа покидає лондонський клуб після 22 років біля керма команди, Дін розповів про подорож з Арсеном до України. Судячи з усього, мова йде про літо 2012 року, коли Україна разом із Польщею приймала чемпіонат Європи, а Венгер висвітлював турнір на одному з каналів.
“Один із матчів проходив в Україні, у Львові. У той день, коли ми приїхали, дощ лив немов з відра. З якихось причин на машині не можна було під'їхати до стадіону. Ми перебували десь за півмилі від арени, яку в буквальному сенсі бачили вдалині. І натрапили на поліцейський кордон, біля якого знаходилося чотири досить міцних українських працівників правопорядку у формі. Вони вказали нам пальцем: мовляв, проїзду немає, і нам варто повертатися назад. А ми приїхали на матч. Більш того, Арсену потрібно було відпрацювати блок для телебачення.
Але з нами був колишній президент польської федерації футболу, який непогано говорив російською. Він звернувся до хлопців, сказавши: “Нам треба проїхати, з нами Арсен Венгер в машині”. Ті не повірили. І ми уклали з ними угоду: якщо Арсен вийде з авто, щоб сфотографуватися з ними, вони нас пропустять.
Вони погодилися, бо не вірили, що він з нами. От Арсену і довелося виходити з машини, під проливним дощем робити фото з кожним із чотирьох поліцейських. Що цікаво, нам ще й надали супровід прямо до стадіону”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.6259 / 4.35MB / SQL:{query_count}