Борці без нагород

У Каспійську (Росія) стартував чемпіонат Європи з боротьби – 2018

У перші два дні змагань на килим вийшли представники греко-римського стилю. Як відомо, українська команда вирушила до Дагестану власним коштом, проігнорувавши рекомендацію Міністерства молоді і спорту. І українці “чемно” провалили першість. Усі представники греко-римського стилю вибули на ранніх стадіях і не зуміли продовжити боротьбу за медалі. 
У перший день змагань у категорії до 55 кг Владислав Коростельов у першій же сутичці програв росіянину Василію Топоєву (0:9). У вазі до 63 кг Дмитро Добров також поступився у першому раунді. Сильнішим за українця виявився болгарин Ніколай Вічев (0:12).
У категорії до 77 кг наш Микола Дараган зумів подолати кваліфікацію, перемігши болгарина Руслана Пашкульского (7:3), проте потім в 1/8 фіналу програв вірменину Карапету Чаляну (1:9).
У категорії до 87 кг команду, очолювану Артуром Дзигасовим, представляв Степан Шелемех. В 1/8 фіналу він потрапив, минаючи кваліфікацію, і зумів пройти цю стадію, перемігши серба Ніколая Добрева (8:0). Однак у чвертьфіналі нашого борця зупинив білорус Нікіта Климович (1:5).
У найважчій ваговій категорії до 130 кг українець Владислав Вороний у попередньому раунді поборов азербайджанця Турмана Еюбова (3:0), однак у чвертьфіналі програв Якобу Каджаї з Грузії (0:9).
Невдачі продовжилися і в другий день. Дмитро Цимбалюк (до 67 кг) і Богдан Кабін (до 72 кг) не змогли пройти кваліфікацію, поступившись французу Ясину Озаю (0:5) і фіну Тоні Тапіо Ойяле (4:9) відповідно. Андрій Мартинюк (до 60 кг)  зумів подолати відбірковий раунд, переборовши австрійця Рафаеля Ягера (7:3), однак на стадії чвертьфіналу “спіткнувся” об італійця Якопо Сандроне (0:4).
Дмитро Абаджі (до 82 кг) і Юрій Шкрюба (до 97 кг) зупинилися на стадії 1/8 фіналу. Українців перемогли німці Роланд Шварц (3:6) і Рамзин Аціцзір (0:3).
Оскільки ніхто з кривдників українців не дістався до фіналу, наші борці втратили шанси поборотися за бронзу. Таким чином, українська збірна із греко-римської боротьби залишилася без нагород чемпіонату Європи. Нагадаємо, що в Каспійськ не поїхав дворазовий чемпіон континенту Жан Беленюк, який має відношення до Збройних сил України і не міг виступати в Росії.
Попереду змагання з жіночої і вільної боротьби, де наша команда представлена в усіх вагових категоріях.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8434 / 4.36MB / SQL:{query_count}