Із вірою в себе

Ломаченко і Лінарес не сумніваються у власній перемозі

До мегафайту Ломаченко – Лінарес, який відбудеться 12 травня в Нью-Йорку, залишається все менше часу. Боксери активно розпочали підготовку до нього, одним із елементів якої є інформаційна битва. Майже одночасно і українець, і венесуелець висловилися в пресі стосовно майбутнього двобою.
Чемпіон світу в другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) у інтерв’ю The Ring зазначив, що найважче  в майбутньому поєдинку з володарем пояса WBA Хорхе Лінаресом (44-3, 27 КО) буде в перші три-чотири раунди.
“Дуже приємно, що я “доріс” до великої арени, і Madison Square Garden – це вже мій третій дім. Перший – в Україні, другий – в Окснарді (там Ломаченко проводить тренувальний табір), а третій – в Нью-Йорку, оскільки більшість поєдинків зараз проводжу саме там.
Найскладніші в бою з Лінаресом перші три-чотири раунди. Спершу мені треба відчути, просканувати Лінареса. Це нова вагова категорія, тут інші вправи, навантаження, інша підготовка. Звичайно, тренувальний процес змінився – вправи, навантаження. Тепер ми готуємося до нової вагової категорії і нового виклику. Мені подобаються мої теперішні тренування, коли немає сил навіть повертатися додому. Зате потім, коли справа доходить до бою, розумієш, що виконав усе, щоб вийти в ринг і показати, на що здатний”.
А от щодо можливого поєдинку з Майкі Гарсією українець висловив сумнів, що цей бій відбудеться взагалі:
“Звичайно, я хотів би боксувати з Майкі Гарсією. Але мої слова зараз не мають ніякого значення. Річ у домовленостях – де і коли. Сьогодні це не актуально. Мій бій – 12 травня, у ваговій категорії до 135 фунтів, і поки я планую битися з тими, що володіють поясами саме в цій вазі”.
А ось Хорхе Лінарес вважає, що фаворитом є саме він, оскільки йому не потрібно змінювати вагову категорію на відміну від українця. Слова венесуельця подає BoxingScene:
“Абсолютно не хвилююся з приводу майбутнього бою. Нехай він хвилюється. Нехай називає себе Номасченко. Я просто хочу заткнути його. Знаю, що в мене є перевага. Все-таки я природжений легкоатлет, а він піднімається у вазі. Це йому, а не мені треба переживати, готуватися, думати. А я просто підійду до поєдинку у чудовій формі, дуже серйозно підготуюся і заткну його. Все просто.
Що я думаю про поєдинок Ломаченка проти Рігондо? Важко сказати – я не додивився, заснув. Це було нудно. Щоправда, провини Ломаченка в цьому немає. Рігондо – незручний суперник, шульга. Але перевага в габаритах і масі зробили свою справу. Ломаченко його знищив. Однак тепер усе інакше – тепер перевага у габаритах не в Ломаченка. Так що йому варто бути обережним. Хтозна, може, те ж саме трапиться тепер і з ним, може, тепер він програє “но мас”.
Одне знаю точно: у нас буде чудовий поєдинок, і вболівальники будуть у захваті. Це буде дуже цікавий бій. Згоден, що в Ломаченка свої переваги, а в мене свої. Але найважливіше те, що ми гарантовано влаштуємо чудовий поєдинок. Він – Номасченко? Ок. А я – Король. Для того, щоб зберегти трон за собою, треба мати важку підготовку. Тож працюватиму вдвічі більше, аніж раніше”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9833 / 4.37MB / SQL:{query_count}