Токіо вибрало талісмани

За підсумками голосування було визначено пару маскотів Олімпійських ігор і Паралімпіади, які у 2020-ому році буде приймати Токіо

Талісмани були обрані в результаті конкурсу, на який подали свої проекти понад дві тисячі художників і художніх колективів. Попередньо було відібрано кілька проектів, які були представлені на розгляд японських школярів і вже в результаті їхнього голосування були визначені два переможці.
Персонажі-переможці були створені ілюстратором Ріо Танігучі. Автор малюнків і представники оргкомітету заявили, що талісмани наділені силою миттєво переміщатися в просторі і вони дуже сподіваються, що зможуть надихати учасників Ігор на перемоги.
В оформленні талісманів використані елементи, характерні для дизайну епохи Едо (1603 – 1868). Елементи дизайну цієї ж епохи були використані в круглій емблемі Ігор 2020 року, презентованої ще в минулому році. Також талісмани поєднують традиції стилю манги і риси хай-теку.
Талісман Олімпіади розфарбований в біло-синю клітинку. “Він дуже спортивний і відрізняється сильним почуттям справедливості”, – йдеться в описі до зображення.
Талісман Паралімпіади розфарбований у біло-малинову клітинку. Він зазвичай спокійний, але у разі необхідності може розвивати величезну силу. “У нього є сила внутрішньої гідності і добре серце, яке любить природу. Він вміє розмовляти з камінням і з вітром та пересувати предмети силою погляду”, – йдеться в описі.
Незважаючи на відмінності у характері, талісмани один одного поважають, дружать і обидва відзначаються гостинністю, зазначили в оргкомітеті. Талісмани братимуть участь у різних заходах напередодні і під час Ігор.
Літні Олімпійські ігри в Токіо пройдуть у 2020-ому році з 24 липня до 9 серпня, а Паралімпіада – з 25 серпня до 6 вересня.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6724 / 4.07MB / SQL:{query_count}