Занепокоєння Виконкому

В Олімпійському домі під головуванням президента НОК Сергія Бубки відбулося засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України

Про це повідомляє НОК України.
Основним питанням порядку денного став детальний розгляд підготовки команди України для участі в ХХІІІ зимових Олімпійських іграх 2018 року в м. Пхенчхан (Республіка Корея), до початку яких залишилось 155 днів.
Під час засідання Виконком НОК погодив Систему відбору спортсменів до складу національної збірної команди України для участі в Іграх. Наразі триває ліцензійний відбір спортсменів на найголовніші спортивні старти чотириріччя, який завершиться 15 січня наступного року. 28 січня передбачена остаточна подача спортивних заявок.
Нагадаємо, що в травні 2017 року Виконком НОК затвердив список з 57 спортсменів-кандидатів для участі в зимових Олімпійських іграх. Очікується, що до 40 спортсменів зможуть представити Україну на Іграх-2008 у 9-11 зимових видах спорту.
Учасники засідання приділили особливу увагу біатлоністам. За словами віце-президента НОК, президента Федерації біатлону Володимира Бринзака завершальний збір нашої провідної збірної запланований у Казахстані, де спортсмени перебуватимуть у схожих до Пхенчхану кліматичних і часових умовах, тренуючись у сучасному центрі.
Виконком висловив також своє глибоке занепокоєння питанням телетрансляції Національною суспільною телерадіокомпанією зимових Олімпійських ігор, наголосивши на тому, що Україна повинна в повному обсязі побачити Ігри та вболівати за наших олімпійців.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7483 / 4.34MB / SQL:{query_count}