Стартова готовність студентів

Через кілька днів, а саме 19 серпня, у китайському Тайбеї стартує ХХІХ Всесвітня літня Універсіада-2017, яка збере понад 12 тисяч студентів-спортсменів зі 160-ти країн світу і триватиме до 30 серпня

фото: osvitasport.org
Україну на цих престижних стартах представлятиме 179 студентів-спортсменів із 55 вищих навчальних закладів країни, які вестимуть боротьбу у 14-ти з 22-ох видах спорту. А саме: баскетболі (чоловіки), важкій атлетиці, волейболі (жінки і чоловіки), спортивній гімнастиці, художній гімнастиці, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, стрибках у воду, стрільбі з лука, тхеквондо, фехтуванні, футболі та ушу.
Найтитулованішими у нашій команді є олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв і бронзовий медаліст – Ігор Радівілов. На світовий та європейський подіуми піднімались: плавці Андрій Говоров, Михайло Романчук, стрибуни у воду Олександр Горшковозов, Олег Колодій, Максим Долгов, Вікторія Кесарь, стрілки з лука Георгій Іваницький, Лідія Січенікова, тхеквондистка Ірина Ромолданова, представники фехтування Анатолій Герей, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова, важкоатлетка Ірина Деха, легкоатлетки Ірина Геращенко, Ольга Бібік та інші.
Визначено й остаточний список студентів Львівщини, які у складі студентської збірної команди України змагатимуться в столиці Тайваню в семи видах спорту, повідомляє sport-oda.lviv.ua. Більшість із яких представляє Львівський державний університет фізичної культури ім. І. Боберського.
У волейбольні збірні потрапили Дарія Дрозд, Катерина Сільченкова та Юрій Семенюк. Головний тренер футбольної “синьо-жовтої” студентської команди Анатолій Бузник до табору української збірної запросив двох гравців львівських “Карпат”: воротаря Івана Сілецького і півзахисника Тараса Завійського, а також центрального захисника винниківського “Руху” Ігоря Дуця.
У Тайвань поїхала велика група львівських “мушкетерів” (Ростислав Герцик, Пилип Колєсніков, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова, Юлія Свистіль, Марк Юнес Клод) та “робінгудів” (Георгій Іваницький, Олег Півень (ЛНМУ ім. Д. Галицького), Ігор Кардаш).
У легкоатлетичних змаганнях візьмуть участь Андрій Гречковський та Оксана Райта (НУ “ЛП”). А силовий блок представляють дзюдоїстка Василина-Ірина Кириченко (ЛНУ ім. Івана Франка) та ушуїст Андрій Фегецин (Дрогобицький ДПУ ім. І. Франка).
У складі тренерського штабу Львівщину на ХХІХ Всесвітній Універсіаді-2017 представлятимуть шестеро фахівців Львівщини: Андрій Гентош (важка атлетика), Угіс Крастіньш (волейбол), Степан Юрчишин (футбол), Василь Ткачек (стрільба з лука), Сергій Гаравський та Зоряна Семеряк (фехтування). 
Нагадаємо, що на останній літній Універсіаді, що пройшла в корейському Кванджу, наша команда здобула 31 медаль (8 золотих, 17 срібних і 6 бронзових), посівши восьме місце в медальному заліку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.4035 / 4.08MB / SQL:{query_count}