Готельний вірус

В одному з готелів Лондона, де проживають учасники чемпіонату світу з легкої атлетики, була виявлена вірусна інфекція

Про це повідомляє mir-la.com. Більше 25 спортсменів із України, Естонії, Німеччини та інших країн постраждали від захворювання.
 За словами Олени Орлової, яка представляє спортсменів, що виступають під нейтральним прапором, інфекція поширюється повітряно-крапельним шляхом, і перші 24 години після зараження є найважчими для хворого. “У нашому готелі серйозні проблеми з інфекційним захворюванням, виявлена ротавірусна інфекція, захворіло багато спортсменів із Німеччини, Естонії, Ботсвани та інших країн. Найбільший удар хвороба завдала по збірній Німеччини. Особливість хвороби в тому, що людина хворіє протягом 24 годин і 24 години є носієм вірусу. В даний час Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій вирішує, що з цим робити”. На даний момент 26 постраждалих спортсменів знаходяться в медичному ізоляторі. Серед них – олімпійський чемпіон з метання диску Роберт Гартінг, а також дворазовий чемпіон світу у штовханні ядра Давид Шторль.
Цю інформацію підтвердив і державний тренер України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник офіційному сайту ФЛАУ.
“На жаль, така проблема існує. Відразу скажу, що це не ротавірус і не харчові отруєння, як писали в деяких ЗМІ. Як нам повідомив делегат ІААФ, мова йде про норовірус. Важливо регулярно мити руки з милом і додатково користуватися антисептичними гелями.
Багато спортсменів із різних команд дійсно заразилися цим вірусом. Не оминуло це і нашу команду, але ситуація тримається під контролем. З нами в готелі живуть лікарі команди, а також представники медичної служби ІААФ, які діють згідно з рекомендаціями ІААФ і миттєво надають необхідну допомогу. Якщо у людини з’являються симптоми, її відразу переселяють в окремий номер. Строк ізоляції – 48 годин. За цей час, як зазначив делегат ІААФ, атлет повертається у звичну форму. При цьому на стадіоні ретельно слідкують за тим, щоб жоден хворий спортсмен не прийшов туди, адже вірус передається тактильним шляхом. Тобто якщо хвора людина, наприклад, взялася за ручку дверей, після неї це зробили ще кілька осіб, то існує дуже високий ризик того, що вони теж заразяться.
Керівництво Федерації легкої атлетики України також підключилося до вирішення цієї проблеми. Крім того, що членів команди, у яких з’являються ознаки вірусу, миттєво переселяють в окремі кімнати, було зроблено ще кілька кроків. Зокрема, було вирішене питання і щодо розміщення членів команди, які ще не приїхали у Лондон (а це Богдан і Віктор Бондаренки, а також команда зі спортивної ходьби з тренерами, лікарем і масажистом), в іншому готелі.
Делегати ІААФ зазначають, що для здоров’я людини даний вірус не несе загрози, проте наголошують на тому, що розповсюджується він дуже швидко. У зв’язку з цим, вкотре наголошуємо на необхідності дотримуватися правил гігієни та за будь-яких симптомів звертатися до лікаря”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8743 / 4.36MB / SQL:{query_count}