Кіберспорт в Олімпійській сім’ї?

Кіберспорт може увійти в програму літніх Олімпійських ігор 2024 року

Про це сказав триразовий переможець ОІ з веслування на байдарках і каное, член Міжнародного олімпійського комітету Тоні Естанге, передає Associated Press.
“Молодь зацікавлена в кіберспорті. Давайте поглянемо на це. Давайте зустрінемося з ними і спробуємо навести мости. Я не хочу відразу говорити “ні”. Думаю, цікаво взаємодіяти з представниками кіберспорту, щоб краще зрозуміти цей процес і дізнатися, чому він має такий успіх”, – заявив Естанге.
У вересні на 130-ій сесії МОК в Лімі столицею літніх Олімпійських ігор 2024 року офіційно назвуть Париж. Остаточний список видів спорту, які будуть представлені на ОІ в столиці Франції, оголосять після Олімпіади 2020 року в Токіо. У квітні цього року про можливе включення кіберспорту в олімпійську програму заявляла голова комісії спортсменів МОК Анджела Руджеро.
Водночас у квітні президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах був проти включення кіберспорту до олімпійської програми.
На його думку, більшість комп’ютерних ігор суперечать олімпійським правилам і цінностям. Також Бах підкреслив, що наразі не існує міжнародної федерації, яка б гарантувала дотримання цих правил.
В той же час, президент МОК зазначив, що цей спорт повністю проігнорувати не можна.
“Ми не впевнені на сто відсотків в тому, що кіберспорт – справжній спорт, якщо говорити про фізичну активність і критерії, щоб вважати його спортом. Мені здається, що деякі з цих ігор суперечать всім нашим цінностям. Ми спостерігаємо за кіберспортом, бачимо відсутність організації та високу залученість молоді. Подумаємо, що з цим можна зробити”, – розповів Бах. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0066 / 4.35MB / SQL:{query_count}