“Дніпро” без атестата

За підсумками засідання атестаційного комітету ФФУ в четвер, 27 квітня, було прийнято рішення поки що не підтверджувати участь “Дніпра” в наступному сезоні Прем’єр-ліги

Попри те, що клуб йде на 11-ому місці в турнірній таблиці УПЛ і на даний момент знаходиться в “зоні вильоту” в разі порятунку, він все рівно ризикує не отримати місце у вищому дивізіоні на наступний сезон. Атестаційний комітет ФФУ має сувору позицію щодо дніпрян, які влітку цілком можуть повторити долю розформованого харківського “Металіста”.
Протягом року “Дніпро” програв не одну справу в суді з приводу виплати боргів своїм колишнім співробітникам. Клуб систематично відмовляється виконувати рішення дисциплінарних органів, за що вже тричі був покараний зняттям очок.
Величезні суми заборгованостей дніпровського клубу не дають підстав сподіватися на виконання всіх цих вимог, тому в самому комітеті ФФУ не бачать можливості видачі атестата клубу.
Така сама ситуація рік тому була в “Металіста”, якому не видали атестат на участь не тільки в Прем’єр-лізі, а й у будь-якій професійній лізі, після чого клуб припинив своє існування.
До 15 травня у дніпровського клубу є час, щоб переконати комітет. До цієї дати буде проведено ще кілька засідань, а потім оголошено остаточне рішення. У “Дніпра” буде два тижні для оскарження рішення, але вже до 31 травня буде сформований остаточний список тих, кому дозволено брати участь в УПЛ.
Ситуація з майбутнім дніпрян ускладнюється ще й тим, що перед клубом стоїть загроза переведення в нижчу лігу. Навіть якщо якимось дивом “Дніпро” отримає атестат на участь в змаганнях під егідою ПФЛ, то його слід буде перевести з Першої до Другої ліги.
Як раніше повідомлялося, дніпровський клуб заборгував колишнім гравцям і тренерам клубу понад 20 мільйонів доларів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7537 / 4.35MB / SQL:{query_count}