Студентські нагороди Кириченко

24-27 квітня в Легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися змагання ХІІІ Всеукраїнської літньої Універсіади

фото: архів Андрія Надопти
Однією з тріумфаторок змагань стала  вихованка Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 (директор – Олександр Латоша), студентка філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Василина-Ірина Кириченко  (тренери Андрій Надопта та Араз Туваков). Василина здобула в перший день змагань “срібло” (вагова категорія +78 кг), програвши фінальну сутичку майстру спорту міжнародного класу, призерці юніорського чемпіонату світу Анастасії Сапсай з Черкас, яка на два роки старша за Кириченко.
Проте в другий день львів’янка взяла реванш у своєї головної суперниці перемігши в абсолютній ваговій категорії (це “золото” стало єдиним в скарбничці львівських дзюдоїстів). В третій день, під час командних змагань, Кириченко виграла усі сутички, що стало вагомим внеском у “срібну” нагороду львівської жіночої команди.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7363 / 4.34MB / SQL:{query_count}