Львів’яни пробіжать 21 кілометр

У неділю, 23 квітня, у Львові за підтримки управління молоді та спорту та спортивного клубу “Ультра” відбудеться 21-кілометровий пробіг “VII Львівський напівмарафон”

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради. У рамках напівмарафону відбудеться благодійний забіг на чотири кілометри “Біжу заради Іринки”, метою якого є збір коштів на лікування дівчинки, що хворіє на нейробластому 3-ї стадії (рак).
Стартова лінія VII Львівського напівмарафону цього року об’єднає рекордну кількість бігунів – понад 600 – світова традиція міських марафонських забігів прижилася у Львові й набуває популярності. Участь у півмарафоні можуть взяти всі повнолітні мешканці Львова, професіонали й аматори бігу з інших міст та іноземці.
Півмарафон стартуватиме із центру міста – від Оперного театру – о 10.00 і пролягатиме: проспектом Свободи, вулицями Пекарською, Мечнікова та Левицького до центральної алеї парку “Погулянка”.
Учасники забігу не створюватимуть перешкод учасникам дорожнього руху завдяки перекриттю проїжджих частин вулиць, автомобільних доріг, тротуарів та узбіч.
Очікується, що перший етап змагання – забіг на 4 км – закінчиться до 11.00, а учасники основного забігу фінішують до 13.00. Кінцева точка обох маршрутів знаходиться на початку центральної алеї парку “Погулянка”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7464 / 4.34MB / SQL:{query_count}