Невдачі як закономірність

Збірна України з біатлону невдало виступила на третьому етапі Кубка світу, який завершився в чеському Новому Месті

Наша команда не змогла вибороти бодай одну нагороду. Однак за словами президента федерації біатлону України, не варто з цього робити трагедію, але слід турбуватися про проблеми жіночої частини команди.
“Якщо говорити про чоловічу частину змагань, то тут все ж більше оптимізму. А в жіночій – безумовно є над чим подумати. Необхідно збалансувати стан спортсменок, позбутися від постійних болячок, розібратися, що відбувається зі стріляниною. А через відсутність балансу кожної спортсменки розбалансованим виглядає і весь командний механізм. Так, в інших командах спортсменки теж хворіють, вибувають на якийсь час із ладу, але потім повертаються і досить швидко починають показувати свої звичні результати. У нас же цей процес якось затягнувся”, – цитує президента Федерація біатлону України.
“Коригування вимагає стрілянина Джими – вона поки що ніяк не може адаптувати стрілянину до швидкості на трасі. Поступово підходять до свого нормального стану Підгрушна і Варвинець. За цей період, до Нового року, треба повністю позбутися від наслідків хвороб, відшліфувати хід і стрілянину. У хлопців все йде за планом. Юрай Санітра дуже чітко вибудував роботу, налагодив взаєморозуміння зі спортсменами і я сподіваюся, там все буде в порядку”.
Президент ФБУ вважає єдиний подіум за всі три етапи закономірністю:
“У нас в минулому році за всю зиму було зовсiм небагато п’єдесталів. На жаль, доводиться визнати – зараз у нас не той склад, щоб ми могли вигравати постійно. Краща гонка в Чехії? Зрозуміло, найсвіжіше і найяскравіше враження залишив чоловічий мас-старт з п’ятим місцем Діми Підручного”.
“Завдання виступити вдало на чемпіонаті світу ніхто не знімав. Я спокійно ставлюся до результатів на Кубку світу, враховуючи всі обставини. Але чемпіонат в Хохфільцені на цей раз повинен бути показовим. Подивимося, як команда зуміє з цим впоратися”.
Відзначимо, в особистому заліку у чоловіків серед українців найвище місце займає Дмитро Підручний, який замикає топ-20, а у жінок – Юлія Джима, яка розташувалася на 15-ому рядку. 
Але без біатлонних медалей українські спортсмени минулого тижня не залишилися. Знову приємно вразив наш юніор Віталій Труш. На другому етапі Юніорського Кубка IBU він виборов срібну нагороду в спринті і “золото” в гонці переслідування. Завдяки цим виступам українець очолив загальний залік Кубка. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0625 / 4.35MB / SQL:{query_count}