Розсмішили світ

Окупаційна влада Криму заявляє, що через десять років півострів зможе провести літні Олімпійські ігри

І це не першоквітневий жарт.
“Цілком реально, що ми років через десять зможемо претендувати на літні Олімпійські ігри, з урахуванням тієї уваги, яку федеральна влада і безпосередньо президент Росії приділяють Криму”, – сказав депутат кримського парламенту Олексій Черняк, який очолює комітет iз питань санаторно-курортного комплексу і туризму.
За його словами, десять років – це якраз такий термін, коли при бажанні і при можливості можна вийти на відповідний рівень. 
Крім того, так званий віце-прем’єр кримського уряду Руслан Бальбек зізнався, що був вражений розвитком інфраструктури Краснодарського краю, де проходила зимова Олімпіада-2014.
“Ніяка Європа, ніяка Америка, ніяка країна за межами нашої батьківщини не зрівняється з тим, що Російська Федерація змогла зробити без сторонньої допомоги. Упевнений, що ми зможемо зробити те ж саме, що змогли зробити наші колеги в Краснодарському краї”, – вважає він.
У свою чергу користувачі соціальних мереж висміяли ідею проведення Олімпіади в Криму.
“А як же поїдання млинців з лопати на швидкість”, “Спортивне орієнтування в темряві”, “На участь в Олімпіаді вже подали заявки наступні країни: Росія, КНДР, ДНР, ЛНР”, – такі коментарі з’являються в мережі Інтернет.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.4311 / 4.05MB / SQL:{query_count}