Зголошуйтеся, найдостойніші!

Найуспішнішим спортсменам та тренерам Львівщини роздадуть грошові винагороди

Управління молоді, сім’ї та спорту розпочинає прийом заяв на отримання стипендій для талановитих перспективних спортсменів і тренерів за підсумками 2015-го, інформує прес-служба міськради. На виконання розпорядження міського голови згадане управління молоді, сім’ї та спорту оголошує прийом заяв на отримання грошової винагороди вихованцями спортивних федерацій, спортивних товариств, клубів, організацій та дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львова, а також їх тренерами з усіх видів спорту, що визнані в Україні.
Обов’язковою умовою для отримання стипендії є здобуття спортсменом у 2015 році, 1-3 місця на чемпіонатах України, Європи та світу, а також Олімпійських іграх. 
До уваги приймаються саме чемпіонати з певного виду спорту, а не Кубки з виду спорту чи етапи Кубків з виду спорту. “Щороку реалізовуємо цю програму і сподіваємось, що вона допоможе перспективним спортсменам та тренерам досягнути нових висот у спорті, а також мотивуватиме їх ставати кращими у своїй справі. Зі свого боку зробимо все можливе, щоб з кожним роком сума підтримки була більшою”, – каже начальник управління молоді, сім’ї та спорту міськради Володимир Шнайдер. Прийом заяв відбуватиметься до 30 квітня 2016-го.
До заяв необхідно долучити такі документи: 
– копію підтверджуючих документів, які засвідчують те, що спортсмен у 2015 році став переможцем або призером (1-3 місця) на чемпіонатах України, Європи та світу (копії дипломів, грамот або протоколів змагань, завірених печаткою організації), а для тренерів інформаційну довідку (завірену керівником організації чи спортивної школи) з вказанням ПІБ оновлених тренером спортсменів та місцями, які вони зайняли на чемпіонатах у 2015 році);
– завірену копію паспорта (1, 2 та 11 сторінки), а для неповнолітніх: завірену копію свідоцтва про народження і завірену копію паспорта батька або матері;
– завірену копію ідентифікаційного коду;
– контактні телефони поданих спортсменів та тренерів.
Заяву необхідно скеру­ву­вати на ім’я міського голо­ви Львова. Весь пакет документів потрібно подати в Центр надання адміністративних послуг (Єдине вікно).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6595 / 4.06MB / SQL:{query_count}