Прем’єр-лігу очолив Генінсон

Звітно-виборні загальні збори футбольної Прем’єр-ліги України призначили нового керівника організації. Ним став екс-виконавчий директор Федерації футболу України Володимир Генінсон

“За єдиного кандидата Володимира Генінсона повноважні представники клубів ПЛ проголосували одноголосно”, – повідомляє прес-служба Прем’єр-ліги.
Новообраний президент уже поділився планами на майбутнє.
“У першу чергу передивлюся усю документацію в УПЛ. Подивлюся, що на рахунках, балансах. Проведу співбесіду з усіма співробітниками, після цього прийму рішення, хто залишиться зі мною працювати, а хто – ні.
У мене в передвиборній кампанії був пункт, що кандидат повинен влаштовувати усі клуби. З одного боку, якщо є довіра усіх клубів, означає, що можна спілкуватися з усіма клубами досить успішно, з іншого боку, я не належу ні до якої політичної сили. Я не належу ні до одного з клубів, тому вони так і проголосували.
Проводитимемо відкриті клуби, відкриті столи. Ви будете заздалегідь запрошені, я відповідатиму на ваші питання. Я планую це робити кожні три місяці. Звітуватиму за три місяці проведеної роботи і плани на три місяці, – цитує Генінсона “Трибуна”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.4641 / 4.33MB / SQL:{query_count}