Абсурд по-російськи

Родина Городнікових із Новосибірської області Російської Федерації вирішила перейменувати свого восьмимісячного сина, якого назвала на честь тренера збірної Росії, повідомляє life.ru.

Родина Городнікових із Новосибірської області Російської Федерації вирішила перейменувати свого восьмимісячного сина, якого назвала на честь тренера збірної Росії, повідомляє life.ru.

Перехід Гуса Хіддінка в англійський футбольний клуб "Челсі" батьки маленького Гуса розцінили як особисту образу й зраду. Тепер вони хочуть дати синові ім'я Валєра. На честь Валєрія Газзаєва, який, на думку деяких спеціалістів, має замінити Хіддінка на тренерській лаві російської збірної.

"Мій син не буде мати ім'я зрадника Росії! -  сказала обурена 31-річна мати Єлєна Городнікова. - Інакше вчинок Хіддінка не назвеш... Ми покладали на нього такі надії! Він же був нашим національним героєм. Після того, як наша збірна перемогла у чвертьфіналі Євро-2008 голландців, я відразу назвала свого малюка Гусом. Скільки мене не вмовляли в РАГСі передумати і не називати дитину гусаком, я не піддалася. Ми із чоловіком просто обожнювали Хіддінка, вважаючи його людиною, що підніме російський футбол, а він виявився... продажною душею! Росіяни так не роблять!"

"Ми гадали, що наше маля в майбутньому піде стопами свого всесвітньо відомого тезки й стане футболістом, - продовжує розчарована вчинком знаменитого тренера мати. - Хотіли Хіддінка йому в приклад ставити... Але, довідавшись про рішення Гуса, я зрозуміла: така людина не може бути кумиром для мого сина. Моя дитина не буде носити навіть його ім'я! Звичайно, ми чули, що Гусу затримували зарплату, але він міг перечекати. Наш народ завжди славився терплячістю й відданістю своїй країні. Своїм переходом у "Челсі" Гус дав зрозуміти: він нам чужинець".

Сповнені рішучості батьки маленького Гуса Городнікова написали заяву в місцевий РАГС про перейменування сина.

"Назвемо його Валєрою, - каже Єлєна. - На честь Газзаєва. Сподіваюся, він нас не підведе!"

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.7937 / 4.36MB / SQL:{query_count}