За графіком: “етап – медаль”

У австрійському Гохфільцені, попри складні погодні умови (температура повітря сягала +10 градусів), відбувся другий етап Кубку світу з біатлону

фото: biathlon.com.ua
Поки що наша команда йде за графіком: “етап – медаль”, зумівши і в Гохфільцені завоювати чергову “бронзу”. Відзначилися дівчата в естафеті. Для перемоги не вистачило 13 секунд (ціна однієї перезарядки), але для першої естафети в сезоні – це прийнятний результат, повідомляє ua.tribuna.com.
Кращою нашою спортсменкою на етапі стала Юлія Джима, яка двічі фінішувала в десятці в спринті та в гонці переслідування. Для Юлії вкрай важлива швидка і, головне, точна стрільба, так що два промахи за весь етап – позитивний результат. І в темпі стрільби Джима сильно додала: в спринті за часом перебування на рубежі вона посіла шосте місце, а в естафеті – і зовсім третє. А ось у Ольги Абрамової, незважаючи на ударне міжсезоння, якість стрільби далека від ідеалу. Черговий блідий етап провела Валя Семеренко, якій поки що повністю не вдалося відновитися після хвороби. Позначилося це в спринті, коли Валентина провалила друге і третє коло – нинішня Кайса Мякяряйнен не так швидка, щоб програвати їй по 20 секунд на колі. А ось в естафеті Валя приємно здивувала, пройшовши на лижні максимально здорово, поступившись лише Федеріко Санфіліппо, і то півсекунди. Тільки от на вогневому рубежі лідер української збірної не вражає – в стійці знову в “молоко” полетів останній постріл, який, можливо, і позбавив українську збірну перемоги в естафеті.
Важко не дивуватися виступам Олени Підгрушної – в естафеті капітану української команди вдалося з блиском відірватися від групи переслідувачів у боротьбі за бронзову медаль, а будь у неї трохи більше дистанції, був би шанс дістати і перших два місця. До слова, якщо порівнювати показники спортсменок, то Підгрушна в естафеті на останньому відрізку виграла у Мякяряйнен 4 секунди, а у Тіріл Екгофф – відразу 12. Але в Олени на цьому етапі стрільба теж пройшла не на оптимальному рівні. Вона сама зізнавалася, що успіх на стрільбищі в індивідуальній гонці в Естерсунді був для неї несподіваним, і сьогоднішній виступ показав, що Підгрушна далека від своїх ідеальних кондицій на вогневих рубежах. Колись кращий снайпер збірної після відходу Оксани Хвостенко припустилася  двох промахів, які остаточно позбавили шансів української збірної на перемогу в гонці.
У чоловічій команді несподівано зазнав провалу Дмитро Підручний. Лідер серед українців у загальному заліку Кубку світу показав таку ж непогану швидкість на дистанції, але витратив куди більше сил, ніж це було в Естерсунді. Інакше пояснити шість промахів у гонці переслідування і штрафне коло в естафеті не можна. Проте набирає форму Сергій Семенов, якому нарешті вдалося впоратися з нервами в естафеті. Тренерський штаб збірної поставив його на перший етап і повністю вгадав – лише один промах дозволив йому зачепитися за групу лідерів і залишитися в ній до самого кінця етапу. Можливо, Семенову куди легше виступати першим, психологічного тиску у цьому випадку не так багато. Тому будемо сподіватися, що на наступних етапах українці виступлять значно краще. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6907 / 4.08MB / SQL:{query_count}