До подіуму далеко

Черговий етап Кубка світу з біатлону в італійському Антгольці завершували перегони з масовим стартом. У жінок на старт вийшли відразу три українки - сестри Семеренко та Оксана Хвостенко.

Черговий етап Кубка світу з біатлону в італійському Антгольці завершували перегони з масовим стартом. У жінок на старт вийшли відразу три українки - сестри Семеренко та Оксана Хвостенко. Наші дівчата виходили на старт, щоб поборотися за п'єдестал, але, на жаль, вкотре і Валю, і Віту Семеренко підвела стрільба. У підсумку Валя з трьома промахами фінішувала 11-ю, а Віта - з чотирма була лише 23-ю. На відміну від сестер, в Оксани Хвостенко стрільба була цілком задо­вільною, вона не влучила лише в одну мішень, проте знову-таки швидкість Оксани на лижні була далекою від ідеальної. Хвостенко фінішувала лише 18-ю.

До чемпіонату світу залишилося зовсім небагато часу, і ми будемо сподіватися, що дівчата зуміють набрати потрібних фізичних кондицій для поліпшення точності на вогневих рубежах.

Щодо самих перегонів, то етап блискуче виграла росіянка  Єкатєріна Юр'єва. Не допустивши жодного  промаху і показавши найкращу швидкість стрільби, росіянка зі значним випередженням покинула останній вогневий рубіж і пробігла останнє коло в гордій самоті, під гучні підбадьорювання тренерів на дистанції. Друге місце теж не викликало сумніву задовго до фінішу - шведка Хелена Йонссон вийшла на останнє коло другою і з чудовою швидкістю. А от за третю позицію боролися три біатлоністки: німкеня Вільгельм, шведка Олофссон і фінка Макаряйнен. Остання зуміла обійти суперниць перед самим фінішем і піднятися на п'єдестал.

Найкращим і одночасно драматичним моментом перегонів, без сумніву, є четверта стрільба у виконанні німкені Магдалени Нойнер. Перед останнім вогневим рубежем вона була лідером, випереджаючи суперниць на 50 секунд, проте примудрилася не влучити в жодну мішень і в підсумку фінішувати лише сьомою.

Тепер у загальному заліку в жінок беззаперечним лідером є Єкатєріна Юр'єва, яка має в своєму активі 567 очок, друга та третя позиція у німкень Вільгельм (520) та Нойнер (502). Оксана Хвостенко наразі посідає 19-ту позицію (262), Віта Семеренко - 22-гу (224), Валя - 28-му (166).

У чоловіків молодий німець Крістоф Штефан в неймовірному фінішному шпагаті випередив Домініка Ландентінгера (Австрія). Штефан виявився на 0,2 секунди швидшим за австрійського біатлоніста.

Третє місце завоював росіянин Іван Чєрєзов. Четвертим і п'ятим фінішували австрієць Крістоф Зумман і Оле-Ейнер Бьорндален з Норвегії, позиції яких визначив фотофініш.

Андрій Дериземля, єдиний український учасник у гонці з масовим стартом, до останнього вогневого рубежу йшов серед лідерів гонки, але після останнього промаху сил вже не вистачило і Андрій фінішував 14-м.

Варто сказати, що якщо на чемпіонаті світу в Андрія все буде нормально на вогневих рубежах, то у збірної України є справжні шанси на успіх.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.5167 / 4.08MB / SQL:{query_count}